Gimtadienio proga sveikinsime Trakus

Parašyta: 2023-08-15 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Renginiai, Savivaldybė, Trakai |

Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius (centre) su atlikėjais ir Trakų 700 metų sukakčiai skirtais medaliais apdovanotais nusipelniusiais kraštui žmonėmis, 2022 m. rugsėjo 8 d. Vlado Ščiavinsko nuotr.

Pernai pirmąkart minėtas Trakų miesto gimtadienis bus švenčiamas ir šiemet – rugsėjo 8–10 d. į Trakus kvies miesto 701-ojo gimtadienio renginiai. Nors miesto įkūrimo diena nuspręsta laikyti rugsėjo 8-ąją, šventiniai renginiai vyks tris dienas ir dovanos išties puikų, nuotaikingą rugsėjo savaitgalį.

Rugsėjo 8-ąją, pagrindinę šventės dieną, Vytauto Didžiojo krante (Karaimų g. 57A) 18.00–20.00 val. vyks edukacijos. Bus lipdomi molinukai, rišamos lėlytės, kalamos monetos, gaminamas Trakams skirtas atvirukas ir kuriamas miesto kryžiažodis. Čia pat 20.00 val. Trakų kultūros rūmai pristatys spektaklį – trijų dalių misteriją „Kęstučio ir Birutės meilės istorija“. Šis kūrinys – tai romantiška legenda apie kunigaikštį Kęstutį ir Birutę, nupasakojanti Trakų istoriją.

Nuo 21.00 val. šioje scenoje vyks dainininkės ir dainų kūrėjos GJan su grupe koncertas, o nuo 22.00 val. publiką linksmins didžėjus Leon Somov.

Rugsėjo 9-ąją, šeštadienį, Vytauto Didžiojo krante 13.00–16.00 val. prisijungti kvies Joniškiečių piknikas. Svečiai iš Joniškio parengė ir staigmeną – 16.00 val. į Trakų kultūros rūmus (Vytauto g. 69) kvies Joniškio kultūros centro miuziklas „Metų laikai ir kitos subtilybės“.

Švęsti miesto gimtadienio atvyks ir klaipėdiškiai. Sekmadienį Trakų kultūros rūmuose 15.00 val. prasidės Klaipėdos jaunimo teatro spektaklis „Chaosas“ (rež. Valentinas Masalskis).

Kviečiame dalyvauti renginiuose ir kartu švęsti Trakų – Lietuvos istorinės sostinės – gimtadienį!

 

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite