Hurgada: dalykai, kuriems reikia pasiruošti!

Parašyta: 2018-04-30 | Kategorija: Kelionės, Naujienos, Pramogos |

PR

Egiptas vienas nuostabiausių gamtos kampelių, kuris traukia lietuvius it magnetas. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad Egipto turizmo paslaugų kainos yra prieinamos, oras beveik visada nuostabus, o kultūra atimanti žadą. Skrydžiai į Hurgadą – gražiausią Egipto vietovę yra tiesioginiai ir gana pigūs, tad jeigu ši kryptis Jus domina – dabar yra pats geriausias laikas keliauti.

O Hurgadoje tikrai yra ką pamatyti! Pateiksime kelias smulkmenas, kurios padės užsitikrinti, kad atostogos Hurgadoje bus visapusiškai smagios!

Nardymas Raudonojoje jūroje

Hurgados regione esantis Didysis Griftunas – vienas populiariausių rifų visame Egipte. Daugiau nei 3000 skirtingų vandens gyventojų, nuostabūs augalai ir puikiai išvystytos nardymo galimybės puikiai tinka ne tik tiems, kurie yra patyrę nardytojai, tačiau ir tiems, kuriems dar iki šiol niekada neteko mėgautis šiuo malonumu. Visgi, reikia nepamiršti, kad nardymas gali būti pavojingas malonumas, kadangi aštrūs koralai gali sužeisti žmones. Būtent todėl labai rekomenduojame dar būnant namuose kuo daugiau pasiskaityti yra nardymo technikas, susipažinti su patarimais, kurie leis be jokio pašalinio poveikio smagiai praleisti popietę. Nuostabus vandens gamtos pasaulis laukia Jūsų!

Vakariniai pokalbiai ir moterų pozicija

Vakarais, kai salė jau nebe tokia kaitri, vyrai dažniausiai išeina į gatves, renkasi kaljano baruose, kur bendrauja, aptaria dienos įvykius. Tai nuostabus ritualas, kuris leis pajusti tikrą Egipto dvasią. Tiesa, nesunku pastebėti, kad tokiuose susibūrimuose moterų labai mažai. Paprasčiausiai, jeigu moteris vakarą leis baruose – tokiu atveju ji atrodys labai nešeimyniška. Nekaip gali pajusti ir turistės, kadangi išties moterų labai mažai, tad viskas dėmesys kryps į jas. Tad dar būdama namuose ir pakuodama savo lagaminą nepamiškite, kad reikia įsidėti atitinkamų drabužių, kurie leistų puikiai jaustis ir tuo pačiu netrikdytų aplinkinių. Juk esate jų „namuose“. Turite gerbti ir jų taisykles.

Klubai Hurgadoje

Jeigu pasisėdėjimas vakare bare Jums atrodo nuobodus – laikas keliauti į klubą. O Hurgada turi tikrai labai daug klubų, tad tikrai rasite tokį, kuris geriausiai atitiktų Jūsų poreikius. Klubuose atsiveria kiek laisvesnė atmosfera, tad ir moterys gali drąsiau nusimesti savo storus drabužėlius ir pašokti. Tiesa, Hurgadoje klubų pasirinkimas išties platus. Nuo pačių prabangiausių iki pačių paprasčiausių. Taigi, dar būdami namuose turėtume plačiau pasidomėti galimybėmis. Štai į kiek brangesnius klubus įėjimas yra mokamas ir kainuoja beveik 20 eurų. Nemažai, tad verta pasidomėti vietomis, kur ėjimas Jums gali nieko nekainuoti.

Kultūra ir kitos smulkmenos

Turbūt visi puikiai žino, kad musulmoniška kultūra yra labai ryški, tad svarbu prie jos prisitaikyti ir gerbti vietinių gyvenimo pobūdį. Dar būdamas namuose privalote susipažinti su tam tikromis taisyklėmis, kurios dominuoja Hurgadoje. Net ir tokiu atveju, jeigu Jums jos atrodo neįprastos, tai nereiškia, kad galima jas ignoruoti. Pavyzdžiui:

  • Kaip ir kitose musulmoniškose šalyse, taip ir Egipte reikia stengtis vilkėti kuo uždaresnius drabužius. Ypač moterims, kurios neturėtų viešai demonstruoti savo kūno.
  • Atviras savo jausmų demonstravimas nėra labai mėgstamas. Net ir ėjimas susikabinus už rankų gali būti įžeidimas vietiniams. Smulkmenos, tačiau kai galima jų išvengti – kodėl gi ne.
  • Egiptiečiai gali pasigirti turintys tikrai unikalių alaus receptų. Tad jeigu esate šio gėrimo mėgėjas – drąsiai mėgaukitės.

Hurgada – labai mėgstama daugelio atostogų kryptis. Jeigu pasiilgote karščio, geros nuotaikos ir paprastumo – laukiame Jūsų čia.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite