Inkilėliai, pintinės ir kitos gėrybės – visai čia pat

Parašyta: 2021-03-18 | Kategorija: Naujienos, Projektai, Trakai |

Pagaliau sulaukėme pavasario. Vis dažniau pasirodanti saulė žadina jau bundančią  gamtą. Saulės šviesa ir šiluma po truputį  užpildo  ir  mūsų kūnus bei sielas. Mes vis dažniau pasvajojame apie poilsį gamtoje, bundantį mišką, magišką vandens jėgą. Deja, kartais tokioms svajonėms sunku išsipildyti, nes tenka paieškoti švaraus gamtos  lopinėlio. Vietoj žalios pievelės neretai randame paliktas šiukšles, išmėtytus vienkartinius indus.  

Šių metų kovo 2 dieną  mūsų VšĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centre  vyko konferencija „Mes mylime gamtą“. Konferenciją organizavo centro lankytojai,  projekto „Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra. Socialinės dirbtuvės“ dalyviai.  Konferencijos metu buvo skaitomi pranešimai apie žemės atsiradimą, žmogaus padarytą žalą gamtai, vandens teršimą, apie nykstančius gyvūnus. Vyko diskusijos kaip projekto dalyviai gali prisidėti  prie gamtosaugos, kaip įtraukti, sudominti kiekvieną žmogų saugoti nors savo artimiausią aplinką.

Konferencijos metu   buvo  pristatyti gaminiai pagaminti iš antrinių žaliavų. Šiuo metu ypač populiarūs mūsų centro gaminti inkilėliai, juos noriai perka ne tik trakiškiai, bet ir kitų miestų gyventojai. Taip pat labai populiarios įvairios pintinėlės į kurias taip smagu sudėti Velykų Bobutės vaišes mažiems ir dideliems. Nepamirškite, kad pas mus galite nusipirkti aukščiausios kokybės medaus kasdieniniam vartojimui ir labai gražiai supakuoto – dovanoms.

Konferencijos dalyviai visus sveikina su pavasariu. Linki sveikatos, stiprybės bei kviečia saugoti gamtą, suvienyti jėgas ir  pasirūpinti  bundančia gamta, atskrendančiais paukščiais. Ir būtume labai dėkingi, jei įmonės ar privatūs asmenys  turintys lentų atraižų, tinkamų inkilų gamybai ar šiaip nereikalingos medienos jos neišmestumėte, o padovanotumėte mūsų centrui, o mes visa tai transformuosim į naudingus visuomenei daiktus, kuriuos labai nebrangiai galėsite pas mus įsigyti.

Maloniai kviečiame visus gamtos mylėtojus atvykti į Trakų neįgaliųjų užimtumo centrą  (adresas Vilniaus 15b, Trakai, tel. pasiteiravimui  8 (528)55625) ir įsigyti  mūsų pagamintus inkilus, pintines, lenteles, puodkeles, medų  ir t.t.  Už  gautas lėšas galėsime pagaminti daugiau namų  buičiai reikalingų, šiluma dvelkiančių jaukių dirbinių ir  suteiksime jaukius namus –inkilėlius, pavasarį grįžtantiems paukščiams.

Projekto „Socialinės dirbtuvės“ dalyviai


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite