Iš Trakų rajono – į visą pasaulį

Parašyta: 2020-10-19 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Senieji Trakai |

Iš kairės: „Vilniaus baldų“ generalinis direktorius Jonas Krutinis, Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, „Vilniaus baldų“ strateginių projektų vadovas Nerijus Sykas.  Evelinos Kislych-Šochienės nuotr.

Rugsėjo pradžioje palaipsniui darbą Guopstų kaime, Trakų rajone, pradėjusioje vienoje didžiausių Lietuvoje – „Vilniaus baldų“ gamykloje jau dirba 130 darbuotojų, o didėjant gamybos apimtims planuojama sukurti apie 700 darbo vietų.

Savivaldybės merė Edita Rudelienė susitiko su generaliniu direktoriumi Jonu Krutiniu ir strateginių projektų vadovu Nerijumi Syku, kurie aprodė darbą pradėjusią gamyklą, papasakojo apie veiklą, produkciją ir netolimos ateities planus bei pasidžiaugė, jog būtent Trakų rajone veikiančioje gamykloje pagaminta produkcija pasklinda po visą pasaulį, o ir naujajame ir dabartiniame „Vilniaus baldų“ fabrikuose jau dirba per 100 darbuotojų iš Trakų, Alytaus ir Varėnos rajonų.

„Savivaldybės ir gamyklos vadovų bendravimas ir bendradarbiavimas užsimezgė nuo pat pradžių, kuomet dar statybų metu jie parodė aiškų susidomėjimą Trakų rajonu ir išreiškė norą prisidėti prie svarbių projektų įgyvendinimo, tęstinumo užtikrinimo“, – kalbėjo merė E. Rudelienė. Bendrovės vadovams ypač svarbus bendradarbiavimas su rajono verslininkais. Jų teigimu, įmonė palaipsniui pirks vis daugiau prekių ir paslaugų, o taip pat sukurs vis daugiau bendradarbiavimo galimybių vietiniam, Trakų rajono, verslui.

Artėjant tradiciniam verslo mėnesiui Trakų rajono savivaldybėje buvo aptartos galimybės šį gražų, tradicinį projektą organizuoti kiek kitaip ir renkantis netradicines erdves, galbūt net išnaudoti gamykloje kol kas esančias laisvas patalpas. Čia galėtų vykti tiek mokymai, tiek meistriškumo kursai ir pan., taip pat – užsimegzti svarbios ir perspektyvios pažintys.

Šiuo metu įmonė ieško kvalifikuotų ir motyvuotų, o ypač – norinčių mokytis ir tobulėti darbuotojų ir siūlo jiems kokybiškas darbo sąlygas bei karjeros galimybes.

Evelina KISLYCH-ŠOCHIENĖ, Trakų rajono savivaldybės mero patarėja

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite