Įsiamžino Rūdiškėse, prie Aušros vartų

Parašyta: 2017-09-22 | Kategorija: Naujienos, Rūdiškės, Senieji Trakai, Trakai, Trakų aštuonkojis |

Gal mūsų pavadinimas pasirodys keistas, tačiau „Trakų žemės“ skaitytojai, atsiuntę mums šią nuotrauką su Aušros vartais ir lenkų sambūrio dalyviais, nurodė, kad tai nėra atsitiktinis sutapimas.

www.wilnoteka.lt nuotraukoje – šventės dalyviai Rūdiškėse, prie Aušros vartų

Į Rūdiškes buvo sukviesti (arba kai kurie ir suvaryti) rajono gyventojai švęsti lenkų žemdirbių šventės, kurie kartu išreiškė savo poziciją (ją matome šioje nuotraukoje) – balsavo už tai, kad Aušros vartai būtų įrašyti Lenkijos piliečių pasuose. Deja, tada besifotografuojantys dar nežinojo, kad Lenkijos vidaus reikalų ministerija atšaukė savo siūlymą naudoti Aušros vartų atvaizdą lenkiškuose pasuose. Per daug jau būtų tiesmukiška ir begėdiška bandyti prikelti negražią praeitį, tačiau mums gaila, kad į šias Lenkų rinkimų akcijos pinkles buvo įvilioti ir Trakų rajono valdžios žmonės, gaunantys atlyginimus iš mūsų – mokesčių mokėtojų pinigų.

Visų pirma, nuotraukoje spindi Trakų rajono savivaldybės gyventojų išrinkta merė Edita Rudelienė bei Lietuvos Respublikos Seimo narys Jonas Liesys, Senųjų Trakų seniūnė Ana Ingelevič, Rūdiškių seniūnas Tadeušas Pavlovskis. Jie irgi gauna mūsų, mokesčių mokėtojų, atlyginimus, deja, nesigėdija dalyvauti purviname politiniame šou.  Šiai šventei lėšų skyrė tiek Trakų rajono savivaldybė, tiek Lietuvos kultūros taryba. Gaila tokių politikų, kurie sėda į svetimą vežimą.

Rimtas NERIMTAS


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite