Išrinkime pavadinimą laisvalaikio erdvei Trakuose, Karaimų g. 57A

Parašyta: 2023-04-29 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Trakų mieste daugėja gyventojams ir miesto svečiams patrauklių erdvių. Pernai dalis miesto renginių jau vyko naujoje poilsiui ir laisvalaikiui pritaikytoje zonoje Karaimų gatvėje.

Trakų rajono savivaldybei plėtojant bendradarbiavimą su Gižycku – miestu partneriu Lenkijoje, buvo įgyvendintas tarptautinis projektas „Trakų ir Gižycko kultūros paveldo atvėrimas turizmui“. Šio projekto rezultatas – sklype, esančiame Karaimų g. 57 A, įkurta nauju traukos objektu tapusi erdvė. Daugelis jau pamėgo neatpažįstamai pasikeitusioje Galvės ežero pakrantėje nusidriekusius pasivaikščiojimų takus ir pontoninį lieptą, nuo kurių atsiveria puikūs reginiai į Trakų Salos pilį ir Užutrakio dvaro sodybą. Čia vilioja ne vien ramus poilsis, bet ir vykstantys kultūros renginiai.

Atėjo metas išrinkti jai pavadinimą. Taigi, mieli Trakų miesto gyventojai ir svečiai, dar kartą pasižvalgykime, pamąstykime, kuo ši erdvė mus žavi, ir pavadinkime ją.

Kviečiame iki gegužės 9 d. aktyviai teikti pasiūlymus dėl pavadinimo laisvalaikio erdvei Trakuose, Karaimų g. 57A, el. paštu gyventojams@trakai.lt. Drauge kurkime savo miesto istoriją!

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite