Išrinkti premijos „Už tarpkultūrinio dialogo skatinimą“ laimėtojai

Parašyta: 2020-12-22 | Kategorija: Karaimai, Naujienos, Trakai |

Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės suburta komisija išrinko konkurso „Už tarpkultūrinio dialogo skatinimą“ laimėtojus.

Šiemet premija už tarpkultūrinio dialogo skatinimą skirta Kosto Kajėno ir Gedimino Šulco autorių kolektyvui už 14 straipsnių ir dokumentinių vaizdo apybraižų ciklą: „Daugiakultūrės praeities liudininkės“.

Specialioji premija skirta Jolantos Zakarevičiūtės, Nadeždos Zajančkovskajos ir Halinos Kobeckaitės autorių kolektyvui už informacijos apie tautines mažumas sklaidą regionuose, Trakų rajono laikraštyje „Trakų žemė“ bei Jevgenijui Rusakovui už integracijos į Lietuvos visuomenę skatinimą radijo stoties „Novoje radijo“ eteryje.

Iš viso konkursui šiemet buvo pateikta 16 darbų.

Pastebėti kitas kultūras, geruosius pavyzdžius, mūsų bendro sugyvenimo teikiamas galimybes ir sugebėti tai įdomiai, naudingai pateikti skaitytojui, žiūrovui ar klausytojai yra nelengva ir dažnai būna užgožiama noro greitai pasiekti kuo didesnę auditoriją, siūlant jiems populiarią, bet ne visuomet turiningą informaciją. Todėl džiaugsimės galėdami pagerbti žurnalistus, dėmesį savo publikacijose skiriantiems įdomiai, bet drauge ir labai jautriai temai – tolerancijai, daugiakultūriškumui – mūsų šalies tautinėms bendruomenėms. Raginame sekti mūsų naujienas ir tikimės sulaukti vis daugiau šio konkurso dalyvių.

 

Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės inf.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite