Išsipildė FK „Lentvaris“ ambicija: taurė komandos rankose

Parašyta: 2022-10-27 | Kategorija: Naujienos, Renginiai, Sportas, Trakai |

FK „Lentvaris“ iškovojo Sekmadienio futbolo lygos A diviziono III vietos nugalėtojų taurę

Sugrįžęs žaisti lemiamų rungtynių į gimtąjį Trakų rajoną, FK „Lentvaris“ iškovojo Sekmadienio futbolo lygos A diviziono III vietos nugalėtojų taurę.

Spalio 22 dieną lentvariečiai vyko į Trakų miesto stadioną, kuriame FK „Lentvaris“ žaidė su priešininkais iš Pabradės – SK „Modulis“. Šios rungtynės buvo itin svarbios, kadangi buvo žaidžiama dėl III vietos nugalėtojų titulo. Ironiška, kad pirmąsias SFL A diviziono atrankos rungtynes FK „Lentvaris“ lošė prieš tą patį SK „Modulis“, tiesa, anuomet pajaustas pralaimėjimo kartėlis, tikėtina, užkūrė lentvariečių rezultatyvų žaidimą. Nors kova nebuvo viena iš lengvųjų, tačiau lentvariečiai palaužė svečius iš Pabradės (rezultatu 2:0) ir iškovojo bronzos medalius.

Prie itin rezultatyvaus 2022 m. sezono prisidėjo visi FK „Lentvaris“ treneriai ir žaidėjai, tačiau ypatingai džiaugiamės mūsų gretose užgimusia nauja mėgėjų futbolo žvaigžde: šio sezono metu gynėjas Aleksandras Mininkovas įmušė net 36 įvarčius į priešininkų vartus ir tapo rezultatyviausiu SFL A diviziono žaidėju.

Vytautas Podrezas
FK „Lentvaris“ vyr. treneris

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite