Kaip minimaliomis investicijomis atnaujinti miegamąjį?

Parašyta: 2023-06-12 | Kategorija: Namai, Naujienos, Skelbimai, Trakai |

Nors dažnai manoma, kad miegamojo atnaujinimas gali pareikalauti labai didelių investicijų, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Net ir tuomet, jei jūsų biudžetas yra labai ribotas, tikrai galite imtis šios namų erdvės atnaujinimo: tereikia atlikti kelis pakeitimus, ir miegamasis jus džiugins kur kas jaukesniu interjeru. Taigi, nuo ko pradėti?

Atlaisvinkite erdvę

Turbūt sutiksite, kad pernelyg apkrautas miegamasis tikrai neatrodo jaukus, todėl šios namų erdvės atnaujinimą vertėtų pradėti būtent nuo vietos atlaisvinimo. Idealu, jei miegamajame liks tik lova ir naktinis staliukas: jei įmanoma, visus kitus baldus ir daiktus laikykite kitose namų erdvėse.

Sureguliuokite apšvietimą

Miegamojo apšvietimas neturėtų būti pernelyg ryškus. Nereikėtų pamiršti, kad ši namų erdvė yra skirta poilsiui, todėl rinkitės ne per intensyvų, šiltų atspalvių apšvietimą, kuris padės sukurti jaukią ir romantišką aplinką.

Priderinkite įvairius akcentus

Pasistenkite, kad visi interjero elementai derėtų tarpusavyje. Rinkdamiesi užuolaidas, lovatieses ir pagalvėles, pasistenkite, kad jos derėtų prie miegamojo sienų ir grindų spalvos. Pavyzdžiui, jei sienos yra pilkšvos spalvos, galite rinktis levandų atspalvio miegamojo akcentus, kurie padės sukurti darnų interjerą.

Pakankamai dėmesio skirkite lovatiesei

Tinkamos lovatiesės pasirinkimas – labai atsakingas žingsnis. Nesvarbu, ar bus pasirenkamos lovatiesės viengulei lovai, ar dvigulei lovai, gerai pagalvokite, koks turėtų būti optimalus lovatiesės dydis. Jei norite, kad šis interjero akcentas visiškai uždengtų lovą, pamatuokite ne tik lovos plotį, bet ir jos aukštį.

 PR


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite