Kalėdų dvasia aplankė ir Lentvarį: mieste sužibo Senelio Kalėdos pamestos dovanos

Parašyta: 2021-12-13 | Kategorija: Lentvaris, Naujienos, Renginiai |

Gruodžio pradžioje Vyriausiasis Lietuvos Senelis Kalėda, skriedamas su savo stebuklingomis rogėmis, pateko į siautulingą sniego ir vėjo audrą, kilusią virš Trakų rajono. Oro gūsiai buvo tokie stiprūs, kad dalis dovanų buvo išpūsta iš rogių ir dingo nakties tamsoje. Šį penktadienį, pradėjus tirpti sniegui ir aprimus nerimastingam vėjui, lentvariečiai pastebėjo, kad dingusios dovanos slepiasi ne kur kitur kaip Lentvaryje.

Iš kairės – Trakų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Jonas Kietavičius, LR Seimo narys Kęstutis Vilkauskas, Vyriausiasis Lietuvos Senelis Kalėda, Lentvario kultūros rūmų kultūrinių renginių organizatorė Auksė Podrezaitė, Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius ir administracijos direktorė Jolanta Abucevičienė, Lentvario seniūnijos seniūnas Vytas Rukšėnas

Gruodžio 10-osios vakarą miestiečiai susirinko į tradicinę Lentvario kalėdinės eglės įžiebimo šventę. Šventės metu žiūrovų laukė teatralizuotas kalėdinis spektaklis, Lentvario mažųjų nykštukų dainos ir šokiai bei įspūdingas fejerverkų šou, vainikavęs visą renginį. Sveikinę bendruomenę su nuostabia švente, kvietė kartu laukti Kalėdų stebuklo Seimo narys Kęstutis Vilkauskas, Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius, mero pavaduotojas Jonas Kietavičius, administracijos direktorė Jolanta Abucevičienė ir Lentvario seniūnas Vytas Rukšėnas. Taip pat šventėje dalyvavo Trakų rajono savivaldybės Tarybos nariai: Teresa Solovjova, Inesa Židonytė, Darius Mechovskis, mero patarėja Jovita Sajavičienė bei Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Ana Baltutienė.

Susirinkusiems žiūrovams garsiai skaičiuojant nuo dešimties iki vieno, sužibo daili bei valiūkiškai smagi Lentvario žaliaskarė. Įžiebus lemputes, paaiškėjo, kad iš dangaus kritusios Senelio Kalėdos dovanos pabiro ant miesto puošmenos: eglėje paslaptingai slepiasi ne tik dovanos ar spindinčios snaigės, bet ir smagūs meškinai, kviečiantys šokti ir linksmintis drauge.

Įžiebimo šventės kulminacija tapo įspūdingas fejerverkų šou, nuspalvinęs dangų gražiausiomis kalėdinėmis spalvomis, bei garsūs susirinkusiųjų plojimai. Pasibaigus šventei, lentvariečiai turėjo galimybę įsiamžinti su Seneliu Kalėda ir pasinerti į tolimesnę dingusių Senelio dovanų paieškos kelionę, kadangi legenda byloja, jog šalia Lentvario Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčios stūkso auksu tviskanti, šiluma žaižaruojanti pamesta kalėdinė dovana.

Ši dovana yra ypatinga, kadangi kiekvienas savo linkėjimais gali užpildyti jos vidų, o, įsiamžinęs nuotraukoje, dalintis jais su visais. Lentvario kultūros rūmai kviečia pasinerti į dingusių dovanų paiešką ir atvykti į Lentvarį!

Lentvario kultūros rūmų kultūrinių renginių organizatorė

Auksė Podrezaitė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite