Karių savanorių pratybos Trakų, Onuškio ir Rūdiškių seniūnijose

Parašyta: 2022-05-16 | Kategorija: Naujienos, Onuškis, Rūdiškės, Seniūnijos, Trakai |

Gegužės 21-22 d. Trakų, Onuškio ir Rūdiškių seniūnijose vyks šioje vietovėje veikiančios Lietuvos kariuomenės krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės 804 pėstininkų kuopos lauko taktinės pratybos.

Trakų seniūnijoje pratybos vyks ties Juozapiškėmis, Kasčiukiškėmis, Burbiškėmis ir Meiriškėmis. Onuškio seniūnijoje pratybos vyks ties Onuškiu ir Dusmenimis, taip pat ties Derionimis, Babrauninkais ir Tolkiškėmis. Rūdiškių seniūnijoje pratybos vyks ties Šklėriais, Jurgelionimis ir Rūdiškėmis.

Pratybų tikslas – treniruoti karius savanorius šalies ginkluotai gynybai ir taikos meto užduotims. Pratybų metu Trakų-Elektrėnų kariai savanoriai dienos ir nakties metu naudos: karines ratines transporto priemones, imitacinius šaudmenis ir pirotechniką. Gyvenvietėse ir kaimuose nebus naudojami imitaciniai šaudmenys ir pirotechnika. Baigę pratybas kariai sutvarkys pratybų vietas. Aplankykite puslapį „KASP 804-oji Trakų-Elektrėnų kuopa“ socialiniame tinkle Facebook ir sužinokite daugiau apie Trakų-Elektrėnų karius savanorius bei sekite jų naujienas.

KASP 804-oji Trakų-Elektrėnų pėstininkų kuopa yra įsikūrusi Trakuose, jos atsakomybės rajonas – Trakų rajono ir Elektrėnų savivaldybės teritorijos. Kariai savanoriai, tai Trakų ir Elektrėnų gyventojai. Jie kiekvieną dieną atlieka kasdieninius įprastus darbus, o savaitgaliais civilinius rūbus iškeičia į kario uniformą, ima ginklus į rankas ir ruošiasi ginti Trakus ir Elektrėnus, jei tik to prireiktų. Pagrindinis uždavinys taikos metu – karinis rengimas.

KASP Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės 804 (Trakų-Elektrėnų) pėstininkų kuopos informacija. Kontaktinis asmuo – vyr. ltn. Arvydas Bardzilauskas, tel. 8 620 31485.

KASP 804-oji Trakų-Elektrėnų kuopa


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite