Karių savanorių pratybos Trakų, Onuškio ir Rūdiškių seniūnijose

Parašyta: 2022-05-02 | Kategorija: Naujienos, Onuškis, Renginiai, Rūdiškės, Seniūnijos, Trakai |

Gegužės 7-8 d. Trakų, Onuškio ir Rūdiškių seniūnijose vyks Lietuvos kariuomenės krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės 804 pėstininkų kuopos lauko taktinės pratybos.

Trakų seniūnijoje pratybos vyks ties Juozapiškėmis, Kasčiukiškėmis, Burbiškėmis ir Meiriškėmis. Onuškio seniūnijoje pratybos vyks ties Onuškiu ir Dusmenimis, taip pat ties Derionimis, Babrauninkais ir Tolkiškėmis. Rūdiškių seniūnijoje pratybos vyks ties Šklėriais, Jurgelionimis ir Rūdiškėmis.

Pratybų tikslas – treniruoti karius savanorius šalies ginkluotai gynybai ir taikos meto užduotims. Pratybų metu Trakų-Elektrėnų kariai savanoriai dienos ir nakties metu naudos: karines ratines transporto priemones, kovinius ginklus su garsiniais imitaciniais šaudmenimis, garsinius imitacinius sprogstamuosius paketus, dūminius paketus. Gyvenvietėse ir kaimuose nebus naudojami garsiniai imitaciniai šaudmenys, garsiniai imitaciniai sprogstamieji paketai ir dūminiai paketai. Baigę pratybas kariai sutvarkys pratybų vietas.

Aplankykite puslapį „KASP 804-oji Trakų-Elektrėnų kuopa“ socialiniame tinkle Facebook ir sužinokite daugiau apie Trakų-Elektrėnų karius savanorius bei sekite jų naujienas.

KASP Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės 804 (Trakų-Elektrėnų) pėstininkų kuopos informacija.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite