Keičiasi „Gren“ įmonių Akmenėje, Trakuose ir Vilniuje pavadinimai

Parašyta: 2023-09-07 | Kategorija: Lietuva, Naujienos, Trakai, Ūkis |

Gegužės mėnesį įsigytos šilumos gamybos ir tiekimo įmonės Akmenėje, Trakuose, Vilniuje ir Visagine integruojamos į „Gren“ struktūrą.

 

UAB Gren Lietuva, pabaigus sandorį su „E energija“ grupę valdančia UAB „E energy invest“, įsigijo UAB „Šiluma miestams“, valdančią šilumos gamybos ir tiekimo įmones Akmenės ir Trakų rajonuose bei nepriklausomus šilumos gamintojus Vilniuje ir Visagine.

Netrukus po įsigijimo buvo pradėtas integracijos į „Gren“ struktūrą procesas. Nuo 2023 m. rugsėjo 7 d. UAB „Akmenės energija“ keičia pavadinimą į UAB Gren Akmenė, UAB „Kirtimų katilinė“ keičiasi į UAB Gren tech, o UAB „Trakų energija“ tampa UAB Gren Trakai.

Įmonių pavadinimų pasikeitimas niekaip nepaveiks nei klientų, partnerių ar kitų suinteresuotųjų šalių, nei paslaugų ar produktų kainų. Kaip ir anksčiau, svarbiausias prioritetas „Gren“ yra įsipareigojimas klientams bei partneriams. „Gren“ tęs savo veiklą ir užtikrins, kad visi klientai bei partneriai gautų tą patį paslaugų ir produktų asortimentą, kurį ateityje siekiama tobulinti bei plėsti.

***

Apie „Gren”

Gren“ yra Šiaurės Europos žaliosios energetikos bendrovė, kurios paskirtis – kurti energiją ateičiai šiandien. „Gren“ teikia tvarius energetikos sprendimus centralizuoto šilumos tiekimo srityje, tenkinant kasdienius vietinių bendruomenių poreikius bei tausojant aplinką. „Gren“ nuolat siekia tapti pažangos partnere kiekvienam klientui ir kartu įgyvendinti dekarbonizacijos tikslus. „Gren“ šiuo metu veikia Estijoje, Jungtinėje Karalystėje, Latvijoje, Lietuvoje ir Suomijoje bei nuolat ieško naujų efektyvių energetikos sprendimų ir galimybių augti. Daugiau informacijos apie „Gren“ rasite adresu http://www.gren.lt arba LinkedIn ir Facebook.

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite