Kodėl verta treniruotis sporto klubuose?

Parašyta: 2023-01-10 | Kategorija: Lietuva, Naujienos, Skelbimai, Sportas, Sveikata, Trakai |

Sporto klubų Lietuvoje apstu, tik reikia netingėti juos lankyti. O jeigu dar esi įsigijęs abonementą, suteikiantį teisę sportuoti klube, gali mėgautis treniruotėmis kiek tik įstengi. Taip pat tokį abonementą galima ir savo geram draugui padovanoti.

Pavyzdžiui, jeigu jūsiškis draugas gyvena uostamiestyje, tada jam būtų labai malonus siurprizas – abonementas į sporto klubą Klaipėdoje.

Kodėl neverta treniruotis namų sąlygomis?

Jeigu jums kyla noras namuose įsirengti nuosavą treniruoklių kampelį, kad galėtumėte jame sportuoti laisvalaikiu, pirmiau gerai paskaičiuokite, ar verta tai daryti. Už sumą, kurią paklotumėte už eilinį treniruoklį tiek pinigų, kiek jums kainuotų abonementas sporto klube ištisus tris metus. Be to, klube yra ne vienas, o daug įvairių treniruoklių, kurie skirti lavinti visoms organizmo raumenų grupėms.

Ką sporto klubuose jų lankytojams būna parengę treneriai?

Dar vienas sportavimo klube pliusas – jums bet kuriuo metu į pagalbą atskubėti yra pasiruošęs profesionalus treneris, kuris puikiai išmano savo darbą. Sporto klubų treneriai turi parengę specialias treniruočių programas tiek moterims, tiek vyrams. Treniruočių metu pagal poreikį lavinami krūtinės, pečių, pilvo preso, nugaros ir kojų raumenys. Treneriai klubo lankytojams gali pasiūlyti atlikti bazinius arba izoliacinius pratimus, tad šiems belieka tik pasirinkti, kas reikalingiausia.

Kokie pratimai yra laikomi baziniais?

Atliekant šios rūšies pratimus, į veiklą yra įtraukti bent pora sąnarių ir dvi raumenų grupės. Bazinių pratimų dėka yra skatinamas raumenų pajėgumo ir masės didėjimas, jie taip pat pakelia ir testosterono kiekį organizme. Baziniai pratimai padeda sudeginti kuo daugiau kalorijų ir lavina kūno lankstumą.

Kuo ypatingi izoliaciniai pratimai?

O atliekant izoliacinius pratimus, juose dalyvauja kuri nors viena raumenų grupė, paveikiamas kuris nors vienas sąnarys. Tokių pratimų dėka būna išlavinami pasirinkti konkretūs raumenys, pagerinama jų forma ir išvaizda. Be to, izoliaciniai pratimai yra ne tik lengvai atliekami, bet ir saugesni. Jais aktyvuojami tam pasirinktieji raumenys, nes į juos sutelkiamas visas besitreniruojančio dėmesys, todėl yra garantuojamas šių raumenų grupės masės padidėjimas. Tiesa ir tai, kad izoliacinius pratimus yra žymiai lengviau atlikti nei bazinius pratimus.

PR


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite