Kviečiami savanoriauti Trakų mieste ir jo apylinkėse gyvenantys jaunuoliai

Parašyta: 2023-10-11 | Kategorija: Kvietimai, Naujienos, Savivaldybė, Skelbimai, Trakai |

Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centras, vykdydamas jaunimo veiklos projektą „Nuspalvinkim gyvenimą kartu“, šeštus metus iš eilės organizuoja mokymus būsimiems savanoriams. Projektu siekiama suburti 14-29 metų jaunuolius, kurie suinteresuoti dalyvauti savanoriškoje veikloje Trakų rajone.

Būsimi savanoriai kviečiami dalyvauti, spalio 30-31 dienomis nuo 10:00 iki 16:00 val. Paramos šeimai ir vaikams centre vyksiančiuose dviejų dienų savanorių rengimo mokymuose. Mokymų metu jaunuoliai supažindinami su savanorystės principais, Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centro veikla, savanorystės pradžia bei galimybėmis. Numatoma savanorių atranka. Mokymai bus organizuojami neformalaus ugdymo ir mokymosi per patirtį principais, kad jaunuoliai geriau pažintų save, savanorytės aspektus, susipažintų su tiksline grupe su kuriais savanoriaus specifika ir būtų pasiruošę savanoriauti.

Apmokytiems savanoriams bus sudarytos galimybės reguliariai savanoriauti Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centro organizuojamuose:

  • Vaikų dienos centro užimtumo veiklose;
  • Vaikų vasaros stovyklose;
  • Socialinės paramos akcijose („Maisto bankas“, „Vaikų svajonės“ ir kt.);
  • Šventėse (šeimų dienoje, globėjų dienoje ir kt.);
  • Ir kitose socialinės pagalbos iniciatyvose.

Registracija vyksta iki spalio 26 d. Dalyvių kiekis ribotas. Savanoriauti kviečiami Trakų mieste ir jo apylinkėse gyvenantys jaunuoliai, siekiant užtikrinti palankias atvykimo galimybes. Į mokymus bus organizuojamas savanorių pavėžėjimas.

Kontaktinė informacija registracijai: tel. 8 665 14 169, el. paštu: r.banuskeviciene@trakuseimoms.lt;

Renalda Banuškevičienė,

Projekto „Nuspalvinkim gyvenimą kartu 2023“ vadovė

Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centras


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite