Labdaros akcija kviečia padovanoti kalėdinį stebuklą vaikams

Parašyta: 2023-11-24 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Renginiai, Savivaldybė, Trakai |

Laukdamas Kalėdų kiekvienas vaikas svajoja apie stebuklą, tikisi, kad jo norai išsipildys. Tai ypatingas metas, kupinas džiaugsmo, nerimastingo dovanų laukimo. Deja, ne visi vaikai turi galimybę patirti šias džiugias šventės akimirkas.  Kai kurie mažieji bendruomenės nariai auga ne itin palankiomis socialinėmis sąlygomis ir jų kalėdinės svajonės gali neišsipildyti. Kad šie vaikai galėtų pasidžiaugti švente ir dovanomis, kasmet organizuojama kalėdinė labdaros akcija.

Susiburti kilniems ir prasmingiems darbams – padėti tiems, kuriems to labiausiai reikia, ir šiais metais kviečia Trakų rajono savivaldybės mero Andriaus Šatevičiaus bei LR Seimo narės Editos Rudelienės globojama kalėdinė labdaros akcija „Vaikai svajoja apie… Kalėdų stebuklą“.

Bendradarbiaujant su Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centru bei Trakų rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriumi, atrinkti negalią turintys vaikai, daugiavaikės, taip pat socialinės rizikos šeimos bei šeimos, susiduriančios su finansiniais sunkumais.

Vaikų svajonių sąrašas nuolat papildomas, o šiuo metu jau paskelbta 160 norų. Pildant anketą, galima pasirinkti – dovaną įteikti asmeniškai arba tai patikėti Paramos šeimai ir vaikams centrui.

Prisidėti prie akcijos galima ir paremiant pinigais. Lėšas galite pervesti į Trakų rajono savivaldybės administracijos banko sąskaitą LT324010042700064549 (įstaigos kodas 181626536, adresas: Vytauto g. 33, Trakai). Pavedimo paskirtis – kalėdinė akcija vaikams.

Labdaros akcijos „Vaikai svajoja apie… Kalėdų stebuklą“ dovanų sąrašą galite rasti Savivaldybės svetainėje www.trakai.lt.

Prieš gražiausias metų šventes kviečiame vaikų svajones paversti realybe. Prisidėdami prie šios akcijos padovanosite šventę tiems mažiesiems rajono gyventojams, kurie be jūsų pagalbos kalėdinio stebuklo nesulauktų. Šios Kalėdos gali būti ypatingos visiems rajono vaikams.

Trakų rajono savivaldybės informacija

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite