Labdaros akcija pradžiugino pačius mažiausius

Parašyta: 2015-12-28 | Kategorija: Mokyklos, Naujienos, pagalba |

IMG_3638

VšĮ „Gera augti tėvynėje“ prieš pat  šv. Kalėdas surengė labdaros akciją „Pasidalink Kalėdų dvasia su pačiais mažiausiais“.

Akcijos metu buvo aplankyti sutrikusio vystymosi kūdikių namai Kaune, Alytuje ir Vilniuje, kuriuose auga apie 200 mažylių. Šventiniu laikotarpiu VšĮ „Gera augti tėvynėje“ komanda kartu su rėmėjais, partneriais bei draugias ne tik pradžiugino vaikus gausybe dovanų, bet ir atvežė kalėdinius pasirodymus, kurių metu mažųjų akytėse spindėjo džiaugsmas.

„Pradėjus organizuoti šią akciją, net nesitikėjome, kad Lietuvoje yra tiek daug gerų žmonių. Širdingai norime padėkoti kiekvienam asmeniškai už pagalbą ir paramą, vieni mes esame – niekas… tik visi kartu galime padaryti daug gerų darbų, o kai tie darbai susiję su pačiais silpniausiais mūsų piliečiais, tai tampa neapsakoma laimė išvysti jų akutėse tikėjimo ir džiaugsmo spindėjimą, – kalbėjo VšĮ „Gera augti tėvynėje“ direktorė G. Pareščienė.

Akcijos metu už paaukotus pinigus vaikams buvo nupirkta naujų lavinamųjų žaislų.

 IMG_3653 (2)

Nuoširdžiai dėkojame rėmėjams: AB „Rokiškio sūris“, UAB „Alma littera“,  UAB „ProBioSanus“,  UAB „Veritana“, UAB „Patogupirkti“, UAB „Tokė LT“, UAB „Kaniu“, UAB „Biogami“, UAB „Lorita“, UAB „Dominicus Lituanus“,  UAB „Interneto vizija“, UAB „Trys nykštukai“, UAB „Saldi sala“, UAB „Sirijus“.

Personažams bei artistams:  Mažylio studija,  Šeimos užimtumo centrui „Pasakų vaikai“, Kūrybos namučiams „Vėjų fėja“,  Personažai.lt, Kazio Binkio teatrui, www.sypsomes.lt.

Informaciniams rėmėjams: www.resbublika.lt, www.bernardinai.lt,  „Krašto naujienos“,  www.alytiskis.lt, www.kaunietis.lt, „Alytaus naujienos“, Savaitraštis „Kaunui“, www.voruta.lt, www.vaikodiena.lt.

Akcijos draugams: Žaidimų kambariams: „Minimuko namukai“ (Vilnius), „Kikilio lizdas“ (Vilnius),   „Upeliukas“ (Kaunas), Privačiam darželiui „Meškakojis“ (Vilnius),  Žaidimų erdvei „Čiuku čiuku“ (Vilnius), Žaidimų aikštelei „Basa blusa“ (Kaunas), Mažylio studijai (Alytus).

Iki kitų susitikimų.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite