Lentvariečiai rinkosi į solidarumo su Ukraina vakarą

Parašyta: 2023-02-28 | Kategorija: Kultūra, Lentvaris, Renginiai, Trakai |

Prieš metus, 2022-ųjų vasario 24 dieną, pasaulį apskriejo baisi karo žinia – Rusija brutaliai įsiveržė į Ukrainą. Iki šiol vykstantis karas abejingų nepalieka: lentvariečiai vienijosi ir prieš metus, ir dabar susirinkę į solidarumo vakarą Lentvario kultūros rūmuose.

Vakarą pradėjo Lietuvos dizainerių, technologų komanda „LITUA KARTU“, kuri, bendradarbiaudama su Vilnius TECH universiteto pramoninio dizaino katedra ir jos docentu Linu Krūgeliu, išvystė idėją – sukūrė, suprojektavo ir pagamino kaip konstruktorių surenkamas lovas. Projektą pristatęs Laimis Kvedaravičius vizualiai pademonstravo rankomis surenkamas lovas, virstančias ir tvirtomis lentynomis, stalais ar pakylomis.

Kaip teigė L. Kvedaravičius, šis projektas bent šiek tiek palengvina sunkią ukrainiečių kasdienybę. Būtent apie tą sunkią dalią ir pasakojo solidarumo vakaro metu rodytas rež. Rimo Bružo dokumentinis filmas „Karys“. 2022 metais pastatytas filmas atskleidė vieno Ukrainos kario, išgyvenusio Mariupolio košmarą ir nelaisvės siaubą, istorijos vingius.

Lentvario kultūros rūmų organizuoto solidarumo vakaro tikslas buvo pamatyti ir išgirsti, kur mūsų dar trūksta ir kaip mes galime prisidėti, kad kiekviena ateinanti diena būtų šviesesnė Ukrainos žmonėms. Dar kartą įsitikinome, kad esame vieningi, solidarūs ir su Ukraina būsime iki jos pergalės.

Lentvario kultūros rūmų informacija ir nuotraukos


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite