Lentvario ambulatorijoje – dvi naujos šeimos gydytojos ir skubiosios pagalbos kabinetas

Parašyta: 2023-02-22 | Kategorija: Lentvaris, Naujienos, Sveikata, Trakai |

VšĮ Lentvario ambulatorija informuoja, kad siekiant didinti pirminės sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą ir pasiekiamumą, šiais metais mūsų įstaigoje darbą pradėjo dvi naujos šeimos gydytojos – Ernesta Antropik ir Neringa Bužavaitė, kurios prisijungė prie patyrusių gydytojų kolektyvo. Maloniai kviečiame registruotis (prisirašyti) mūsų ambulatorijoje ir patogiai naudotis pirminės sveikatos priežiūros paslaugomis arčiau savo namų.

Taip pat pranešame, kad VšĮ Lentvario ambulatorijoje įsteigėme skubiosios pagalbos kabinetą, kuriame darbą pradėjo medicinos gydytojas Vitaliy Ostrov. Šia paslauga kviečiami pasinaudoti visi mūsų ambulatorijoje registruoti gyventojai, kuriems iškyla skubiosios pagalbos poreikis, pasireiškus ūmiems sveikatos sutrikimams. Medicinos gydytojas, įvertinęs besikreipiančiojo būklę, atliktus tyrimus, pagal poreikį paskirs gydymą, išrašys reikiamus receptus, išduos nedarbingumo pažymėjimą, išrašys siuntimą konsultuotis pas gydytoją specialistą, užregistruos sekančiam vizitui pas paciento šeimos gydytoją ir kt.

Iškilus skubiosios pagalbos poreikiui, gyventojai kviečiami kreiptis į ambulatorijos registratūrą atvykstant į vietą arba skambinant telefono numeriais 8 528 28 528, 8 614 88 165, kur pas medicinos gydytoją bus užregistruojami tą pačią dieną.

VšĮ Lentvario ambulatorijos administracija pažymi, kad deda visas pastangas, siekdama ne tik didinti pirminės sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą ir pasiekiamumą, bet ir tobulinti gyventojų aptarnavimo ir paslaugų teikimo tvarką, ypatingą dėmesį skirdama šių paslaugų kokybės užtikrinimui.

Aušra Koršunova

VšĮ Lentvario ambulatorijos direktorė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite