Lentvario Dvaro teatras sukvietė teatro meno gerbėjus į Lentvario kultūros rūmus

Parašyta: 2023-05-15 | Kategorija: Kultūra, Lentvaris, Naujienos, Renginiai, Trakai |

Praėjęs penktadienis lentvariečiams buvo ne tik itin pavasariškas, bet ir teatrališkas – Lentvario Dvaro teatro aktoriai meno mėgėjus subūrė ir pristatė atnaujintą spektaklį „Muzika“, režisuotą Jono Vaitiekaičio. Šis spektaklis pastatytas pagal gerai žinomos prancūzų rašytojos Marguerite Duras pjesę „Muzika 2“, o kurią į lietuvių kalbą išvertė Vaclovas Šiukšdinis.

Spektaklio „Muzika“ siužeto linija yra apie dviejų mylėjusių, bet išsiskyrusių žmonių susitikimą, trunkantį visą naktį to paties viešbučio, kur praėjo nuostabiausi jų bendro gyvenimo metai, hole Prancūzijoje. Emocionalus bei aistringas pokalbis vyksta iš širdies gelmių, žiūrovui atrodo, kad personažai negali vienas kito pakęsti už praeityje suteiktas skriaudas, tačiau besikalbėdami jie iš naujo atranda bei pamilsta vienas kitą. Vienos svarbiausių šio spektaklio temų – šeima ir tarpusavio santykių trapumas. Bestebint spektaklį, kiekvienas žiūrovas gali atrasti save personažų vaidmenyse ir iš naujo permąstyti savo šeimos santykių situaciją.

Lentvario Dvaro teatras skaičiuoja jau septintus gyvavimo metus, per tiek metų jau yra sudarę savo ištikimų gerbėjų ratą, kuriuos reguliariai kviečia į savo pastatytus spektaklius. Spektaklio „Muzika“ premjera Lentvaryje įvyko 2018 metais, o jame šįkart pagrindinius vaidmenis atliko Lolita Okunevičienė ir Artūras Virganavičius, taip pat vaidino Olga Kreičman, Jonas Baliutavičius, Aldona Meirovič, Aleksandra Žarikova, Jūratė Šiaulienė, Andrius Kmieliauskas ir Evita Burdaitė. Scenografiją ir kostiumus kūrė Galina Kevličienė.

Spektaklio režisierius Jonas Vaitiekaitis nudžiugino gerbėjus prasitardamas, kad ilgai laukti naujo spektaklio premjeros nereikės – dar šiais metais tokią turėtume išvysti. Spektaklio „Muzika“ aktorius po vaidinimo sveikino ir apdovanojo tiek gausiais aplodismentais, tiek gėlėmis teatro gerbėjai ir Lentvario kultūros rūmai.

Tegul gyvuoja meilė teatrui!

Lentvario kultūros rūmų informacija

Nuotraukos Aleksandro Barabanov


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite