Lentvaryje toliau tęsiami infrastruktūros gerinimo darbai

Parašyta: 2023-07-07 | Kategorija: Lentvaris, Naujienos, Seniūnijos, Trakai, Ūkis |

Miestą papuošė ir pasodinti gėlynai prie Bevardžio ežero, kur mėgsta pasivaikščioti miestiečiai. Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Lentvaris pastaraisiais metais tarp savivaldybės seniūnijų išsiskiria vis gerinama infrastruktūra,  kuriama jaukesne ir patogesne gyventi aplinka.

Trakų savivaldybė kartu su seniūnija stengiasi, kad miestas taptų vis patrauklesnis ir mielesnis tiek patiems lentvariečiams, tiek svečiams.

Nauji rangovai tęsia projekto „Šeimos parko ir skverų įkūrimas, prieigų bei jungties tarp jų infrastruktūros sutvarkymas Lentvario mieste“ rangos darbus. Šeimos parke bus įrengtos takų dangos, apšvietimo sistema, laiptai, informacinis stendas, suoliukai. Kartu bus atlikta nemažai viso miesto gerinimo darbų: Miško 2-osios gatvėje bus įrengtas apšvietimas, skvere prie Bažnyčios ir Sodo gatvių – danga, apšvietimas, suolai, šiukšliadėžės, lietaus nuotekų nuvedimo sistema, bus   pasodinti medžiai.  Jau gyventojų pamėgtame skvere prie Lentvario pradinės mokyklos bus įrengta danga, dviračių stovai, šiukšliadėžės, aptverta teritorija. Klevų alėjoje bus įrengtas dviračių ir pėsčiųjų takas bei šaligatvis.

Bendrovė „Nosada“ tvarko kiemus Lauko gatvėje prie 4, 6, 8, 10, 12 bei Naujosios Sodybos gatvėje prie 27-ojo ir Pakalnės gatvėje prie 27-ojo namų. Šie darbai jau gerokai įsibėgėjo ir žymiai pagražins miesto vaizdą. Projekto metu bus įrengtos sporto, vaikų žaidimo, kiemo ir automobilių stovėjimo aikštelės, mažosios architektūros elementai, pėsčiųjų takai, lietaus nuotekų surinkimo tinklai. Planuojama dar šiemet atlikti kuo daugiau darbų.

Bendrovė „Nosada“ tvarko kiemus Lauko gatvėje.  Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Miestą papuošė ir pasodinti gėlynai prie Bevardžio ežero, kur mėgsta pasivaikščioti miestiečiai. Nuolat tvarkomi miesto želdynai, yra pakeisti sudaužyti autobusų stotelių stiklai, paremontuoti suoliukai.

Vaizdingą gamtą ir puikią rekreacijos įvairovę ne kur nors toli, o tiesiog pačiame mieste galima surasti ne taip dažnai. Lentvaris kaip tik ir yra toks miestas. Tad prieš kelis metus įrengta rekreacijos zona prie Lentvario ežero nepraranda populiarumo. Čia šiais metais vėl vyko Joninės, tai mėgstamas miesto gyventojų ir svečių pasivaikščiojimų ir poilsio kampelis.

Kaip visada, seniūnijos teritorijoje prižiūrimos kapinės, kurias lanko mirusiųjų artimieji. Seniūnijos rūpesčiu buvo nupjauta žolė Kariotiškių kapinėse, Lentvario miesto kapinėse įrengti skelbimų stendai.

Lentvario Gėlių – Ramybės gatvių sankirtoje vykdomi žemės lyginimo, aplinkos tvarkymo darbai, sutvarkyta užteršta teritorija Vilniaus g. 7B. Taip pat vykdomi užterštos teritorijos tvarkymo darbai Trakų g. 13, Kariotiškėse.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite