LNK televizijos veidas – Aurelijus Bezekavičius

Parašyta: 2021-12-30 | Kategorija: Karaimai, Lietuva, Naujienos, Trakai |

LNK televizijos aktualijų laidos „Labas vakaras, Lietuva“ vedėjas Aurelijus Bezekavičius

Jau netrukus pradėsime skaičiuoti paskutines valandas, akimirkas, kai uždarysime 2021-ųjų duris ir atversime 2022-ųjų. Naujus metus pasitiksime su naujomis viltimis, lūkesčiais ir užsibrėžtais tikslais.

Prieš įžengiant į Tigro metus  „Trakų žemė“ kalbina mūsų skaitytojams ir televizijos žiūrovams puikiai žinomą žurnalistą, LNK televizijos aktualijų laidos „Labas vakaras, Lietuva“ vedėją Aurelijų BEZEKAVIČIŲ, domisi, kokiomis nuotaikomis jis gyvena metų sandūroje.

Baigiasi 2021-ieji. Daug kam tai buvo nemažų iššūkių, nerimo metai. O kaip Jūs juos įvertintumėte? Kokie šiemet svarbiausi Jums nutikę įvykiai, kuriuose dalyvavote?

Ko gero išskirčiau kelis įvykius tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime. Pastarajame, žinoma, reikėtų paminėti sužadėtuves. Natūralu, kad kitas laukiantis žingsnis –
vestuvės, todėl sužadėtuvės buvo rimtas žingsnis prieš dar rimtesnį žingsnį. Taip pat man itin svarbus įvykis – pirmasis dukros gimtadienis. Žinau, kad jų dar laukia daugybė, bet tuo pačiu tai pirmieji jos metai, kurie buvo kupini neįtikėtinų patirčių, o jas vainikavo gimtadienio šventė su artimiausiais žmonėmis.

Iš profesinės pusės turbūt turėčiau išskirti Europos futbolo čempionatą, kuriame dirbau. Per dvi savaites keliavau į Daniją, Angliją, Olandiją ir Vokietiją, mačiau geriausias Europos futbolo komandas, pakvaišusius sirgalius ir neįtikėtiną atmosferą.

Kokia buvo didžiausia Jūsų kūrybinė sėkmė šiais metais? Kas labiausiai pasisekė?

Čia vėlgi paminėsiu Europos futbolo čempionatą. Tai buvo neįtikėtino tempo vedinos dvi savaitės mano gyvenime, per kurias keliauta į Amsterdamą, Kopenhagą, Miuncheną ir du kartus į Londoną. Dirbau tiek tiesioginiame eteryje, tiek rengiau reportažus. Per tą laikotarpį buvo naktų, kai miegojau vos po 2–3 valandas, visą kitą laiką reikėjo skirti darbui. Teko tiesiogiai raportuoti iš kelių tūkstančių Kroatijos sirgalių eisenos; stebėti, kaip anglų sirgaliai nusiaubia Londoną, ir saugotis skriejančių šluotų, butelių ir kitų daiktų. Teko netgi pakliūti į tokias situacijas, kai iš mūsų vos nebuvo atimta akreditacija. Bet apie tai papasakosiu gal kitą kartą.

Apibendrinant, darbas Europos futbolo čempionate buvo neįtikėtina patirtis, ko gero, viena geriausių per visą mano kaip žurnalisto karjerą. Ir tikiu bei manau, kad kartu su operatoriumi mums pavyko labai neblogai padirbėti bei Lietuvos žmonėms papasakoti, kas vyksta futbolo čempionato miestuose. Grįžome labai pavargę ir netgi sublogę.

Kokie šie besibaigiantys metai buvo Jums ir Jūsų šeimai, giminėms ir artimiesiems?

Manau, kad lengvesni nei 2020-ieji. Buvo mažiau ribojimų, daugiau laisvės. Pagaliau sulaukėme skiepų ir galėjome gyventi ramiau. Taip, pandemija vis dar siaučia, vis dar turime saugotis, bet gyvenimas, nors ir lėtai, bet vis dėlto grįžta į labiau įprastas vėžes. Tad buvo ir daugiau susitikimų su artimaisiais, o tai juk visada į gerą.

Karaimų bendruomenė Trakuose ir Vilniuje rengė įvairių renginių. Ar yra tekę juose dalyvauti?

Deja, bet neteko, dalinai turbūt ir dėl laiko stokos. Kitą vertus, 2022-ieji Lietuvoje yra paskelbti Karaimų metais, o aš prisijungiau prie organizacinio karaimų bendruomenės komiteto, kuris planavo, kokie renginiai ir kokios veiklos laukia per Karaimų metus. Buvo smagu kartu su kitais bendruomenės nariais galvoti idėjas ir prisidėti prie to, kad 2022-aisiais Lietuva sužinotų daugiau apie pačius karaimus.

Trakai – pasaulio karaimų sostinė. Kaip Jums atrodo, ko Trakams trūksta, kur reikėtų pasitempti?

Sunku pasakyti, kai pats Trakuose negyvenu. Aš labai myliu Trakus ir man visada malonu čia atvažiuoti. Ir kiekvieną kartą čia atvykęs jaučiuosi gerai, negalvoju apie tai, kad jiems kažko trūksta. Čia yra visko: ir autentikos smalsesniam, ir vietų, kurios tiks mažiau smalsiam turistui. Tad viskas priklauso nuo pačių žmonių – kaip jie pažiūrės į Trakus?

Su kolege Karolina Liukaityte

Kokie kūrybiniai projektai LNK televizijoje Jūsų laukia 2022 metais?

Kaip ir anksčiau, vesiu aktualijų laidą „Labas vakaras, Lietuva“.

Dėkojame už pokalbį. Linkime Jums ir Jūsų šeimai laimingų Naujųjų metų!

Kalbėjosi

Jolanta ZAKAREVIČIŪTĖ


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite