LSDP Trakų skyriaus naujienos

Parašyta: 2015-10-02 | Kategorija: Naujienos, Politika, Socialdemokratų partija |
Kalba skyriaus pirmininkas Kęstutis Vilkauskas

Kalba skyriaus pirmininkas Kęstutis Vilkauskas

Rugsėjo 29 d. įvyko socialdemokratų partijos Trakų skyriaus konferencija. Daugiau kaip šešiasdešimt delegatų tarėsi ypač svarbiais klausimais. Vilniaus rajono skyriaus pirmininkė Janina Šokaitienė pristatė delegatams LSDP taryboje patvirtintą kandidatą į LR Seimą Vilniaus–Trakų rinkiminėje apygardoje Nr. 58 bičiulį Zdislovą Skvarciany. Kandidatas trumpai papasakojo apie save, palinkėjo susirinkusiems darbingos nuotaikos.
Bene daugiausia dikusijų sulaukė darbo grupės, kuriai vadovavo Romualdas Rudzys, pateiktas naujos redakcijos skyriaus įstatų projektas. Su nedidelėm išlygom, atsisakius nuotolinio balsavimo galimybės, įstatai buvo priimti. Konferencijos metu buvo iškelti kandidatai į LR Seimą. Vienmandatėje Trakų-Elektrėnų rinkiminėje apygardoje Nr. 57 iškeltas Vytautas Zalieckas, o daugiamandatėje apygardoje –
Trakų skyriaus pirmininkas Kęstutis Vilkauskas. Taip pat kandidate daugiamandatėje apygardoje iškelta Irena Kalkienė. Konferencijoje išrinkta nauja Skyriaus taryba, patvirtintos etikos ir procedūrų bei finansų komisijų sudėtys.

Konferencijos delegatai

Konferencijos delegatai

LSDP Trakų skyriaus
informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite