LSDP žiemos šventė

Parašyta: 2018-03-16 | Kategorija: Naujienos, Socialdemokratų partija, Trakai |

„Trauk iš šėpos savo rūbus, tepkis slides ir čiuožk in Trakus!
Padabosi – linksma bus: gręšim aketes ir skandzysim lervas,
nešim an kupros pacias ir tysiosim dziedus,
vyrsim poniškų karščimų ir dar biesas žino ko prismislysim!“

Taip LSDP Trakų skyriaus bičiuliai kvietė bendražygius į žiemos šventę. Antrus metus trakiečiai renkasi būrin žiema pasidžiaugti, pasižmonėti, socialdemokratiškomis temomis pasišnekučiuoti.

LSDP Trakų skyriaus pirmininkas ir Trakų seniūnas Kęstutis Vilkauskas

Į kovo 10 d. vykusią šventę, Editos Markėnienės raginami, pasilepinti paskutiniais žiemos džiaugsmais rinkosi draugai iš Elektrėnų, Vievio, Vilniaus miesto ir Vilniaus raj. skyrių bičiuliai. Pirmiausia pasiūlėme visiems draugiškai pasivaržyti, išmėginti jėgas kūjo laikymo, virvės traukimo, rąsto pjovimo ,,senoviškai“ (rankiniu pjūklu, ant ožio rąstuką padėjus) rungtyse. Vertinimui vadovavo (teisėjavo) Šarūnas Ūsas, LSDP Trakų skyriaus Trakų grupės pirmininkas. Norintieji galėjo jungtis prie Arūno Dzigo vadovaujamos grikių košės virimo komandos ar padėti Sauliui Tumui, Vladimirui Verigo, Zenonui Matoniui kurti laužą. O kokia gi šventė be muzikos? Ja kaip visuomet rūpinosi nepailstantis Algimantas Paliutis su savo pagalbininkais!
Pasirungę, gardžios košės prisivalgę, pasičiuožinėję pačiūžomis ir ,,nusiprausę“ sniego mūšyje visi draugišku būriu gužėjo į Trakų kultūros rūmus. Tradiciškai, kaip ir kasmet, kovo 8-osios proga LSDP Trakų skyrius dovanoja koncertą moterims. Šį sykį savo dainas gražiosios lyties atstovėms skyrė Vytautas Šiškauskas.
Salę užpildžiusios moterys po koncerto skirstėsi su šypsena veiduose, dėkodamos už nuolat rodomą dėmesį, už tai, kad neužmirštamos.
Ir mes norime pasidžiaugti prasmingai paminėta kovo 11-ąja ir padėkoti už pastangas LSDP Trakų skyriaus pirmininkui Kęstučiui Vilkauskui ir sakome: „Iki kitų susitikimų!“

Varžybų teisėjas Šarūnas Ūsas (kairėje) su nugalėtojais

Arūnas Dzigas (kairėje) virė grikių košę

Susirinkusiesiems pasišildyti ruošiamas laužas

Susirinkusieji galėjo išmėginti įvairias rungtis

LSDP Trakų skyriaus inf.
LSDP Trakų skyriaus archyvo nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite