Meras susitiko su Pasaulio lietuvių bendruomenės valdybos pirmininke

Parašyta: 2023-03-31 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Nuotraukoje (iš kairės): mero patarėja E. Kislych-Šochienė, PLB atstovė Lietuvoje S. Kondratas, meras A. Šatevičius, PLB valdybos pirmininkė D. Henkė

Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius susitiko su Pasaulio lietuvių bendruomenės(PLB) valdybos pirmininke Dalia Henke ir PLB atstove Lietuvoje Skirma Kondratas.

Šiltame pokalbyje buvo aptarti lietuvių išeivijos ryšiai su Lietuva, ją vienijančios Pasaulio lietuvių  bendruomenės, kuri šiemet mini 65-ąsias įkūrimo metines, lūkesčiai, išeivijos bendravimo ir bendradarbiavimo planai.

Trakuose  D. Henkė ir S. Kondratas lankėsi ne atsitiktinai. Pažymint PLB jubiliejinę sukaktį, šią vasarą šalia Trakų plytinčioje Angelų kalvoje ketinama pastatyti „Pasaulio lietuvių angelą“. Sauliaus Lampicko sukurtas koplytstulpis  simbolizuos Lietuvos ir užsienio lietuvių bendrystę ir vienybę, saugant ir puoselėjant lietuvybę, tradicijas, istorines ištakas.

Meras A. Šatevičius išreiškė viltį, kad PLB ryšys su Trakų kraštu neapsiribos sumanytu projektu, jų bus daugiau, įvairių, stiprinančių tarpusavio ryšius.

Trakų rajono savivaldybės informacija  


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite