Merė trijų projektų įgyvendinimą aptarė su susisiekimo ministru

Parašyta: 2015-08-27 | Kategorija: Lenkų rinkimų akcija, Lietuva, Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė susitiko su susisiekimo ministru Rimantu Sinkevičiumi ir aptarė svarbiausių naujų projektų – Lentvario pervažos-tunelio, Trakų aplinkkelio statybos bei Trakų trijų gatvių – Vilniaus, Gedimino, Aukštadvario – rekonstrukcijos įgyvendinimą.

Šiame susitikime taip pat dalyvavo susisiekimo ministro pavaduotojas Algis Žvaliauskas, Seimo Pirmininko pavaduotojas Jaroslavas Narkevič ir savivaldybės  Strateginio planavimo, investicijų ir ūkio plėtros skyriaus vedėja Svetlana Žilionienė.

Vienas iš strategiškai svarbių – Lentvario pervažos-tunelio projektas jau užsitikrino finansavimą iki 2020 metų. Šią gerą naujieną patvirtino Susisiekimo ministerijos vadovai, nes tunelio statyba yra įtraukta į valstybės projektų sąrašą. Šiuo metu rajono savivaldybė rengia tunelio  specialųjį planą, vyksta žemės sklypų paėmimas valstybės reikmėms procesas. Įveikus šį etapą, bus rengiamas techninis projektas ir tunelio statyba prasidės.

Juda į priekį ir ne mažiau aktualaus Trakų aplinkkelio projekto parengimo darbai. Jau parengtas specialusis planas, o norint eiti toliau, reikia spręsti, kas finansuos 44 žemės sklypų paėmimą valstybės reikmėms. Buvo tartasi, kad šį procesą galėtų perimti Lietuvos automobilių kelių direkcija. Yra labai svarbu sklypus nedelsiant perimti,  kad nesustotų tolimesni darbai ir nebūtų pavėluota projektui gauti ES 2016–2020 metų struktūrinių fondų paramą.

Taip pat aptarti galimi būsimo trijų gatvių – Vilniaus, Gedimino, Aukštadvario  – projekto įgyvendinimo būdai. Gatvės sutampa su regioninės reikšmės keliu, tad  manoma, kad Lietuvos automobilių kelių direkcija taip pat iš dalies finansuos šį objektą. Kelių infrastruktūros dalį savivaldybė finansuotų savomis lėšomis.

„Pokalbis buvo dalykiškas ir konkretus, tikimės su Susisiekimo ministerijos atstovais jį artimiausiu metu pratęsti mūsų savivaldybėje. Aptartų projektų įgyvendinimas – vieni iš strateginių savivaldybės tikslų“, – apie įvykusį susitikimą su susisiekimo ministru sakė rajono savivaldybės merė E. Rudelienė.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Svetlanos Žilionienės nuotr.

Susisiekimo ministerijoje buvo aptarti labai svarbūs trys Trakų rajono savivaldybės projektai (iš dešinės): susisiekimo ministras R. Sinkevičius, rajono savivaldybės merė E. Rudelienė, Seimo Pirmininko pavaduotojas J. Narkevič

Susisiekimo ministerijoje buvo aptarti labai svarbūs trys Trakų rajono savivaldybės projektai (iš dešinės): susisiekimo ministras R. Sinkevičius, rajono savivaldybės merė E. Rudelienė, Seimo Pirmininko pavaduotojas J. Narkevič


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite