Mes didžiuojamės sportiniais mokinių laimėjimais

Parašyta: 2018-03-29 | Kategorija: Naujienos, Sportas |

Mūsų mokykloje sportas yra labai populiarus. Mokiniai noriai žaidžia stalo tenisą bei tinklinį. Kiekvienais mokslo metais mūsų ugdymo institucijoje vykta rajoniniai tinklinio, respublikiniai ir tarptautiniai stalo teniso turnyrai, kuriuose sėkmingai dalyvauja mūsų mokiniai.

2018 m. vasario 2 d. Senųjų Trakų A. Stelmachovskio pagrindinėje mokykloje vyko Trakų rajono bendrojo lavinimo mokyklų vaikinų, gimusių 2001 metais ir jaunesnių, stalo teniso turnyras, kurį organizavo Trakų r. Kūno kultūros ir sporto centras bei Trakų r. savivaldybės administracijos Švietimo skyrius. Turnyre dalyvavo Trakų rajono gimnazijų ir Senųjų Trakų A. Stelmachovskio pagrindinės mokyklos mokiniai. Po ilgos ir atkaklios kovos I vietą laimėjo ir į zoninį turnyrą pateko Senųjų Trakų A. Stelmachovskio pagrindinės mokyklos vaikinų teniso komanda. Komandos nugalėtojos ir prizininkės buvo apdovanotos diplomais bei medaliais. Zoniniame turnyre dalyvavo 6 rajonų gimnazijos. Trakų rajoną atstovavo mūsų vaikinų teniso komanda. Nors į kitą etapą vaikinai ir nepateko, tačiau mūsų mokyklos mokiniai iškovojo garbingą II vietą.

2018 m. kovo 9 d. mūsų mokykloje vyko Trakų rajono bendrojo lavinimo mokyklų merginų, gimusių 2001 metais ir jaunesnių, tinklinio varžybos. Į svečius buvo atvykusios Rūdiškių, Lentvario Motiejaus Šimelionio, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijų komandos. Susirinkusius į varžybas pasveikino ir sėkmės palinkėjo kūno kultūros vyr. mokytojas Rimantas Masalis. Po sveikinimo žodžių komandų kapitonės ištraukė burtus, kurie nulėmė kiekvienos komandos varžoves. Tądien daug jaudulio buvo mūsų mokyklos sporto salėje, kadangi varžovės buvo pakankamai stiprios, bet mūsų merginos, nepaisydamos nieko, buvo pasiryžusios siekti pergalės. Mūsų mokyklai atstovavo 6 kl. mok. K. Kašėtaitė ir K. Prokopjeva, 7 kl. mok. K. Pavliukevič, 10 kl. mok. E. Grinevič ir K. Fominova. Iš pradžių kovos buvo permainingos: sėkmė lydėjo tai mūsų merginas, tai varžoves. Po įtemptų kovų, kai tapo aišku, kad Rūdiškių gimnazijos merginų komanda nepretenduoja laimėti medalių, tarp likusių 3 komandų užvirė įnirtingi mūšiai. Draugiškoje, bet sportiškai įnirtingoje kovoje tinklinio varžybų nugalėtojomis tapo darnų žaidimą bei puikią techniką pademonstravusi Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos merginų komanda. 3 vieta atiteko Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos merginoms. Na, o mūsų merginos tapo tinklinio varžybų vicečempionėmis.

Po savaitės, kovo 16 dieną, mūsų mokyklos sporto salėje vėl aidėjo žiūrovų džiaugsmo šūksniai, plojimai, teisėjo švilpuko aidas. Tądien Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos ir mūsų mokyklos vaikinai rungėsi tinklinio varžybose dėl čempionų vardo. Mūsų mokyklai atstovavo 9 kl. mok. K. Milevskis, D. Sinkevič, T. Urbanovič, T. Dapkevičius, M. Stankevič ir 10 kl. mok. P. Laurukaitis. Varžybose fortūna šypsojosi priešininkams, nors ir mūsų vaikinai stengėsi kiek įmanydami. Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos vaikinai tapo rajoninių tinklinio varžybų nugalėtojais. Antroje vietoje liko mūsų, varžybų šeimininkų – Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos – jaunieji tinklininkai. Komandos buvo apdovanotos diplomais ir medaliais. „Varžybose netrūko azarto, galima sakyti, kad komandų jėgos buvo apylygės,“- rajonines tinklinio varžybas apibendrino kūno kultūros vyr. mokytojas ir vyr. varžybų teisėjas Rimantas Masalis.