Mieli kraštiečiai,

Parašyta: 2015-06-19 | Kategorija: Aukštadvaris, Dusmenys, Lenkų rinkimų akcija, Lentvaris, Naujienos, Onuškis, Politika, Rūdiškės, Savivaldybė, Seniūnijos, Tiltai, Trakai |

unnamed

nuoširdžiai dėkoju už balsus ir išreikštą pasitikėjimą balsuojant pirmajame rinkimų ture už mano kandidatūrą į Trakų rajono savivaldybės merus.Keičiasi mūsų rajono miestai, gyvenvietės, kaimai. Dirbdama Vietos veiklos grupėje nemažai laiko ir jėgų skyriau tam, kad seniūnijose atsirastų bendruomenių namai, sporto aikštynai, gerėtų kita infrastruktūra. Aš puikiai žinau Jūsų lūkesčius turėti asfaltuotus kelius, sutvarkytas bei apšviestas gatves, renovuotas kultūros ir švietimo įstaigas ir esu pasirengusi tęsti pradėtus darbus.

Lentvaryje gyvenu jau 17 metų, todėl man nesvetimos šio miesto problemos. Per 10 mėnesių darbo rajono mere su koalicijos partneriais įrengėme mieste vaikų žaidimo aikšteles, o Lentvario M. Šimelionio gimnazijoje ikimokyklinio ugdymo grupes ir taip  sumažinome vaikų, laukiančiųjų vietų darželiuose, skaičių. Gražėja miestas, jo gatvės. Patikėkite, kartu mes galime sukurti ir sukursime kitokią Lentvario ir jo gyventojų ateitį.

Trakai išsiskiria savo gamta ir istorine praeitimi. Aš čia gimiau ir užaugau, čia gyvena mano tėvai ir man rūpi, kaip atrodo miestas bei jaučiasi jame gyvenantys žmonės. Aš žinau, kaip mūsų Trakus prikelti naujam gyvenimui. Visi kartu, verslas, gyventojai ir savivalda – tai padarysime: miestas skendės gėlėse, bus jaukus ir švarus. Atsikratysime namų – vaiduoklių, įrengsime aplinkkelį, atsiras naujų lankomų erdvių, dviračių takų.

 Tikiu, kad visi trokštate pokyčių, tad nebūkite abejingais, ateikite ir balsuokite birželio 21- ąją už mane!

Edita Rudelienė, kandidatė į Trakų rajono merus.

Politinį reklama. Bus apmokėta iš LR liberalų sąjūdžio rinkimų kampanijos. Užs. Nr. 678

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite