Mūsų mamos angelas

Parašyta: 2015-09-28 | Kategorija: Naujienos, pagalba, Tiltai |
Tiltų kaimo ilgametė kultūros darbuotoja Marija Algė Armalienė (trečia iš dešinės)  - Vilijos Babarskienės mama

Tiltų kaimo ilgametė kultūros darbuotoja Marija Algė Armalienė (trečia iš dešinės) – Vilijos Babarskienės mama

Lietuvos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos iniciatyva nuo 2004 metų kasmet rugsėjo 27 d. Lietuvoje oficialiai švenčiama Lietuvos socialinių darbuotojų diena. Ši data siejama su socialinio darbo pradininku pasaulyje laikomo Šv. Vincento Pauliečio diena. Padėti vargstančiam, paguosti liūdintį, ištroškusį pagirdyti, alkstantį pavalgydinti, piktadarį sudrausminti – tai pareigos, gailestingumo organizacijų atstovams deklaruotos Šv. Vincento Pauliečio. Lietuvoje socialinį darbą dirba apie 6 tūkst. žmonių. Tarp jų ir Vilma Cikanavičienė- tarsi gerasis angelas, besirūpinantis ir mūsų mama Marija Alge Armaliene. Lankydama mamą visada stebiuosi: kiek stiprybės, kantrybės, mokėjimo ir meilės turi ši traputė moteris! Kaip netausodama savęs, ji taip, kaip prisakė Šv. Vincentas Pasaulietis, dosniai apgobia rūpesčiu ir supratimu.
Kai mirus tėtei ir mamai atsisakius pasiūlymo palikti kaimą ir važiuoti gyventi su mumis, supratome, kad viena pasirūpinti savo kasdienybe ji nebepajėgs, o mes, vaikai, negalėsime lankyti jos tiek, kiek reikėtų, todėl nusprendėme pagalbos kreiptis į socialinės paramos skyrių. Nepraėjus nė mėnesiui mama jau gavo taip reikalingą pagalbą namuose. Tą pagalba buvo Vilma – Tiltų marti, prieš gerus tris dešimtmečius atvažiavusi dirbti į kolūkį veterinarijos gydytoja. Kolūkis iširo, teko keisti ir darbą. Jau penkerius metus ji kaip angelas sargas kas antrą dieną atplasnoja į mamos namus. Pasigirsta džiugus ,,Labas! Ką darom šiandien?“. Surenka visus ,,pageidavimus“ ir… patyliukais daro tai, ko labiausiai reikia. O jau Vilmos keptų bulvių ar kotletų skanumėlis! Pasak mamos, nesusilygintų net geriausi virtuvės šefai. Ar žiema, ar vasara, ar rudens darganos mūsų mama laiminga. Ačiū Tau, Vilmute, už tai! Sveikatos ir dvasios stiprybės!
Nuoširdžiausi sveikinimai profesinės šventės proga visiems rajono socialiniams darbuotojams. Esate labai reikalingi ir nepakeičiami. Sėkmės Jums!

Vilija BABARSKIENĖ


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite