Mūsų pareiga, kad šypsotųsi gamta

Parašyta: 2022-03-23 | Kategorija: Gamta, Gimnazija, Jaunimas, Naujienos, Rūdiškės, Seniūnijos, Trakai |

Artėjant Žemės dienai, Rūdiškių gimnazijos mokiniai, jų šeimos nariai bei mokytojos dalyvavo projekte ,,Mūsų pareiga, kad šypsotųsi gamta“.  Pradinių klasių mokiniai su savo mokytojomis  kruopščiai kūrė linkėjimus Žemei: ,,Skambėk, Žeme, gražiausiais paukščių garsais“, ,,Žydėk, Žeme, gražiausiais žiedais“ , ,,Žeme, tegul skaisti saulutė Tave šildo“, ,,Žeme, taikos delniukai tegul apglėbia Tave“, ,,Žeme, lai gaivina Tave tyras vandenėlis“.

Mokiniai linkėjimais  puošė mokyklos erdves, sukūrė linkėjimų knygą. Knygoje linkėjimus Žemei rašė gimnazijos direktorė Jelena Ignatovič, bendruomenės nariai, Rūdiškių miesto seniūnas Giedrius Statulevičius.

Seniūnas visus pakvietė į prie seniūnijos esančią aikštelę, kurioje buvo iškelta  vėliava Žemės dienai paminėti. Seniūnas papasakojo, kaip svarbu saugoti bei tausoti gamtą, kokius naudingus kasdienius įpročius derėtų ugdytis, kad neterštumėme savo gražiosios planetos. Gavome ir dovanų – inkilą, kurį iškelsime gimnazijos teritorijoje.

Tuo veiklos nesibaigė. Dalyvavome akcijose „Šiukšlių rūšiavimas“ ir „Švari aplinka“, diskutavome, kaip tinkamai reikia rūšiuoti šiukšles. Šias veiklas vykdėme  ne tik klasėse, bet ir mokyklos teritorijoje, namuose. Mokiniai kartu su savo tėveliais iš antrinių žaliavų gamino įvairius darbelius, dalyvavo parodoje ,,Mūsų pareiga, kad šypsotųsi gamta“.

Aptarę veiklas, pasižadėjome saugoti gamtą, neteršti jos, rūšiuoti atliekas, mylėti ir puoselėti Žemę. Juk tik nuo mūsų priklauso, kokią planetą mes išsaugosime ateities kartoms.

Lilija Butkevičienė, Filomena Grambienė

Rūdiškių gimnazijos pradinio ugdymo mokytojos

Lilijos Butkevičienės nuotraukos


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite