Muzikinė pasaka Onuškyje su rašytoja Inga Gučiene

Parašyta: 2022-02-18 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Onuškis, Renginiai, Seniūnijos, Trakai |

Šiltas ir jaukus susitikimas su rašytoja Inga Gučiene prabėgo taip greitai, kad nespėjome nei gerai apsidairyti, nei visų draugų suskaičiuoti, kuriuos sutikome knygoje „Draugų dienos“.

Rašytoja Inga Gučienė Onuškio bibliotekoje vaikams pristatė savo knygą. Įdomu tai, kad ji ne tik pati kuria tekstus, bet ir maketuoja knygas bei kuria dainas ir melodijas kiekvienai temai. Inga yra kilusi iš Varėnos, Dzūkų krašto, tad knygoje taip pat rasite dzūkiškos tarmės dainelę, kurios tekstą redagavo rašytojos mama, o viršelio nuotrauką sukūrė sūnus Dominykas, kuris yra didžiausias mamos gerbėjas ir įkvėpėjas.

Autorė bibliotekoje lankėsi su naujausia savo knygos programa, kur keliaudama gamtos metų ratu atskleidžia pačius įspūdingiausius nutikimus ir dainuoja daineles, taip įtraukdama vaikus į linksmą edukaciją – „Nupiešk saulę pagal metų laiką“.

Vaikai sužinojo, kaip dygsta mažas daigelis, kaip lapė kapstė savo urvelį ir gąsdino mišką garsiausiu aūūū… Nepaliko abejingų ir driežas, susitikęs su paukščio snapeliu, kuris vaišinosi skaniu obuoliu, o vėliau padovanojo pačią gražiausią melodiją, taip jai atsidėkodamas. Tas nepakartojamas laikas, kai leidžiame sau keliauti nerūpestingu vaikystės keliu ir iššniukštinėti kiekvieną kampelį, kol nenuraminame savo vaikiškos širdelės, dovanoja daug netikėtų atradimų. Rinkti tokius atradimus puikiai padeda ši Ingos Gučienės knyga, kurią galite skaityti ir mūsų bibliotekoje.

Nuoširdžiai dėkojame autorei Ingai už nuostabų laiką praleistą kartu, o Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio ir Onuškio Donato Malinausko gimnazijų mokiniams už aktyvų dalyvavimą ir tuos nuoširdžius klausimus, kuriuos gali sugalvoti tik vaikai.

Inga Gackienė

Trakų viešosios bibliotekos Onuškio filialo vyr. bibliotekininkė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite