Naujametinis styginių kvarteto „Infra“ koncertas „Piazolla & CO“

Parašyta: 2022-12-22 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Renginiai, Trakai |

Gruodžio 30 d. 19 val. koncertų ciklas „Klasika Trakuose“ kviečia Jus į puikios nuotaikos bei nuostabios muzikos naujametinį styginių kvarteto „Infra“ koncertą naujojoje Užutrakio dvaro Europos salėje.

Nuotaikingoje bei charizmatiškoje programoje „Piazolla & CO“ legendinio argentiniečių kompozitoriaus Astor Piazzolla kūriniai subtiliai persipins su žymiausiomis Carlos Gardel, Eric Satie ir daugelio kitų kompozitorių kompozicijomis.

Styginių kvartetas „Infra“

Styginių kvarteto „Infra“ nariai – tarptautinių konkursų laureatai – Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro simfoninio orkestro artistai – smuikininkas Algirdas Šochas, altinininkė Ugnė Jūra Gaučaitė, violončelininkas Tarmo Hiis bei Vilniaus universiteto kamerinio orkestro koncertmeisterė – smuikininkė Vakarė Daukšaitė.

Pagrindinė kvarteto muzikinė kryptis ir idėja – simbiozė tarp klasikinės ir šiuolaikinės muzikos. Kvarteto repertuare – ne tik žymieji W. A. Mocarto divertismentai, A. Piazzollos šedevrai ar žymusis M. Ravelio „Bolero“, bet ir daugelis kitų klasikinės ir šiuolaikinės muzikos šedevrų – tokių kaip grupės „Queen“ ir „Coldplay“, „ABBA“ aranžuotės.

2022 metų vasarą programa „Piazolla & CO“ sėkmingai debiutavo Tarptautiniame menų festivalyje „Trans/misijos“ Žešuvo Vandos Semaškovos vardo teatre (Lenkija).

Bilietus galima įsigyti Trakų kultūros rūmuose, vietoje prieš koncertą arba internetinėje bilietų platinimo sistemoje www.bilietai.lt

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite