Nepriklausomybės taurė – tauragiškiams ir trakiškiams

Parašyta: 2022-02-25 | Kategorija: Renginiai, Sportas, Trakai |

Trakų jaunieji futbolininkai nusifotografavo  su Kauno „Žalgirio“ salės futbolo meistrų komanda

Praėjusį savaitgalį Trakų kūno kultūros ir sporto centras organizavo ir vykdė 29-ąjį tradicinį vaikų salės futbolo turnyrą „Nepriklausomybės taurė“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Turnyre dalyvavo devynios septyniolikmečių vaikinų komandos iš Trakų, Tauragės, Druskininkų, Vilniaus, Ukmergės, Švenčionių, Pagėgių, Ignalinos ir Kybartų. Jos buvo suskirstytos į tris pogrupius po tris komandas, kur teko labai stipriai pakovoti, kad patektų į stipriausiųjų trejetuką. O pastarieji jau kovojo dėl turnyro nugalėtojų vardų. Trakiečiai savo pogrupyje nugalėjo Vilnių (3:2), Pagėgius (4:2) ir pateko tarp trijų stipriausių komandų turnyre. Iš kitų pogrupių į pajėgiausių trejetuką pateko Tauragė ir Druskininkai.

Šios trys komandos ir išsiaiškino prizines vietas, galutinėje varžybų lentelėje nugalėtojais tapo tauragiškiai, treniruojami Dariaus Stažio, antri liko mūsiškiai, treniruojami Vidmanto Zagursko, treti – druskininkiečiai (treneris Raimundas Pašukys). Turnyro pabaigoje buvo išrinkti geriausi komandų žaidėjai ir jie sužaidė draugiškas, parodomąsias futbolo rungtynes su Kauno „Žalgirio“ salės futbolo meistrų komanda, kurioje žaidė žaidėjai iš Brazilijos, o jai vadovavo jos kapitonas trakiškis Justinas Zagurskas.

Viso turnyro kovas labai atidžiai stebėjo Lietuvos jaunimo U-19 rinktinės treneris Edvinas Alimkinas ir Kauno „Žalgirio“ treneris Emerson Dentinho. Jų tikslas buvo atsirinkti ir pakviesti geriausius salės futbolo talentus į Lietuvos jaunimo U-19 rinktinę ir Kauno „Žalgirio“ salės futbolo meistrų komandą.

Futbolo turnyro Kazlų Rūdoje  geriausias vartininkas trakiškis Ernestas Lukaševič

Turnyro uždarymo metu Trakų rajono savivaldybės įsteigtais prizais buvo apdovanoti geriausi komandų žaidėjai. Trakų komandoje geriausiu tapo Vytenis Kavaliauskas, geriausiu vartininku pripažintas Kristupas Laukauskas (Tauragė), geriausiu gynėju Tomas Černiauskas (Druskininkai), geriausiu ir rezultatyviausiu puolėju Matas Siaurusevičius (Trakai). Absoliučiai geriausiu buvo pripažintas tauragiškis Simas Petraitis. Specialiu prizu apdovanotas žaidėjas iš Brazilijos Bruno Cardoso, auksinį bucą gavo du metus iš eilės Lietuvoje geriausiu salės futbolininku renkamas Justinas Zagurskas. Turnyro dalyviai labai džiaugėsi puikia turnyro organizacija ir pareiškė norą dalyvauti kitų metų 30-ajame jubiliejiniame turnyre.

Po keletų dienų Trakų kūno kultūros ir sporto centro septyniolikmečiai futbolininkai sudalyvavo turnyre Kazlų Rūdoje, taip pat skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti. Jame dalyvavo penkios komandos iš Trakų, Kazlų Rūdos, Prienų, Druskininkų ir Kybartų. Įveikę visus varžovus Trakų futbolininkai pelnytai tapo šio turnyro nugalėtojais, o komandos žaidėjas Ernestas Lukaševič buvo pripažintas geriausiu turnyro vartininku.

Kovo pabaigoje keletas Trakų KKSC futbolininkų bus pakviesti į regioninę U-17 salės futbolo rinktinę, kurį kovos dėl vieno kelialapio patekti į Tarptautinį salės futbolo turnyrą Ispanijoje.

Trakų kūno kultūros ir sporto centro inf.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite