Net vagys nėra tokie baisūs kaip ugnis, kuri nepalieka nieko

Parašyta: 2019-05-14 | Kategorija: Gaisrai, Naujienos |

Sudegęs namas Bražuolės seniūnaitijoje, Naujasodžio I kaime

Sako: „Svetimo skausmo nebūna.“ Dažniausiai taip ir būna, nes kitų skausmo pajausti negali – dažniausiai juo tik domimės. Vis dėlto norėčiau tai paneigti – vis tik svetimas skausmas tikrai būna ir besirūpindamas imi jausti, kaip šis skausmas tampa savu. Šiuo metu išgyvename, jaudinamės ir rūpinamės dėl šeimos, kuri liko be nieko.

Gegužės 2 d. Trakų rajone, Bražuolės seniūnaitijoje, Naujasodžio I kaime, sudegė gyvenamasis namas. Dėkojame Dievui, kad tuo metu, kai įsiplieskė ugnis, šeimos tėtis buvo išėjęs iš namų, o vienintelio dirbančio šeimoje žmogaus neįgali sesuo pas kaimynę nuėjo pieno. Šeima, kurioje dirba tik Tereza (35 m.), prieš ketverius metus palaidojo mamą, tėtis serga vėžiu, o sesuo neįgali, liko kaip stovi, sudegė viskas.

Tereza nori padaryti viską, kad atstatytų tėvų namus ir galėtų ten gyventi, nes pati juos puoselėjo, remontavo. Šiuo metu moteris kaip išgali tvarkosi, vėdina ir meta sudegusius daiktus iš namo.
Prisidedame prie Terezos noro ir bendruomenės vardu prašome geros valios žmonių ar įmonių pagalbos. Labai dėkojame jau prisidėjusiesiems.

Gavusi Terezos sutikimą, skelbiu jos duomenis Jums ir viliuosi, kad esame tie, kurie gebame padėti nelaimės ištiktiesiems.

TEREZA PETKEVIČIŪTĖ, tel. 8 604 10564, sąsk. nr. LT337300010084232419 (AB Swedbank, paskirtis – parama).

 

Virginija BUNEVIČIENĖ, jungtinės kaimų bendruomenės „Bražuoliečiai“ pirmininkė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite