Norite išlikti madinga net ir šalčiausią dieną? Štai keletas stiliaus patarimų jums

Parašyta: 2021-07-29 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai, Trakai |

Nors daugelis moterų žiemos madą laiko iššūkiu, galite į tai žiūrėti kaip į naują galimybę sukurti spalvingesnius ir įspūdingesnius drabužių derinius. Norėdami tai padaryti, jums reikia kai kurių svarbiausių stiliaus detalių-įsitikinkite, kad jas jau turite savo spintoje.

Žiemą, kaip ir vasarą, norisi atrodyti stilingai ir jaustis savimi, o tai padėti padaryti gali išskirtiniai geros kokybės rūbai ir papuošalai. Neužtenka vien nusipirkti gražių rūbų, svarbu ir mokėti juos derinti, kad visas bendras vaizdas atrodytų skoningai ir elegantiškai.

Kokie rūbai būtini spintoje

Megztiniai yra vieni iš pagrindinių žiemos drabužių – kai kurie dizaineriai mano, kad jie yra sluoksnio pagrindas. Tokie drabužiai greičiausiai taps geriausiais jūsų draugais per šalčius, todėl jei pasirūpinsite keliais skirtingais atspalviais ir šukuosenomis, negalėsite suklysti.

Šalikas žiemą atlieka keletą svarbių užduočių – jis puikiai apsaugo jūsų kaklą, o tuo pačiu gali būti kupinas gyvybingumo net ir nuobodžiausiuose drabužiuose. Be to, tą patį šaliką galite dėvėti skirtingais būdais: galite nuspręsti žaismingai uždėti jį ant pečių arba kelis kartus apvynioti kaklą, kad būtų šilta ir patogu. Jei savo spintoje turite keletą spalvingų šalikų, dekoruotų skirtingais raštais ir pasiūtus skirtingais audiniais – tada jūsų įvaizdžiui niekada netrūks susidomėjimo ir unikalumo.

Žieminės juostos ant galvos suteiks jums išskirtinumo ir sušildys net ir šalčiausią žiemos dieną. Dažytos juodos audinės kailio juosta 8x25cm. Juosta pagaminta naudojant originalų rankų darbo metodą – lapės viršūnės audžiamos ant elastingo megztinio pagrindo (50% vilnos, 50% akrilo). Tinka visiems dydžiams, nes pagrindas yra lankstus. Kailio priežiūra: cheminis valymas. Pagrindą galima skalbti rankomis 30 laipsnių temperatūroje.

Patikrinkite kelnes moterims, kurios nevengia išsiskirti iš minios, tokios kelnės yra būtinos. Ar jūsų vaizdas yra pakankamai ryškus, kai jį dėvėsite, priklauso nuo kelnių, kurias dėvėsite, detalių. Jei norite išlikti neutrali, rinkitės paprastą viršutinę dalį ir leiskite kelnėms atlikti pagrindinį vaidmenį, tačiau jei norite žaisti, derinkite langus ant kelnių  su kitais raštais ir spalvomis.

Šaltuoju metų laiku be šiltų batų paprastai neįmanoma išeiti, ir geriau, jei bent dalis jų yra juodi. Šiuos batus puikiai derinsite su visomis ar bet kuriomis kitomis aukščiau išvardintomis stiliaus detalėmis, todėl niekada nereikės jaudintis dėl šio klausimo. Žinoma, tai nereiškia, kad turėtumėte apsiriboti tik juodų batų dėvėjimu, tačiau turėti porą universalių ir elegantiškų batų iš tiesų yra naudinga.

Drabužių sluoksniavimo taisyklė

Pagrindinė sluoksniavimo taisyklė yra derinti klasikinius stilius, sporto stilius ir naujausias mados tendencijas. Pasirinkus elegantišką ir oficialesnį darbo dienos derinį, šaltu oru galima išsaugoti šiltus ir patogius drabužius iš natūralių medžiagų. Pavyzdžiui, plonas megztinis, dėvimas po švarku, kuris nevaržo judėjimo ir neleidžia sušalti.

  • Ryškiai raudoną galima derinti su gilesne bordo spalva, akcentams pridėti pasirinkite juodą natūralių medžiagų pagrindą. Tendencijų sąraše taip pat rasite betono pilkos spalvos, kuri derinama su skirtingo intensyvumo samanų žalia ir mėlyna spalvomis.
  • Kalbant apie ilgesnes ir šiltesnes striukes, madingiausias-minimalistinis „parka“ tipas, primenantis profesionalų slidinėjimo aprangą. Kuo stambesnė ir šiltesnė striukė, tuo ji stilingesnė, ypač kai derinama su ryškia šilta kepure.

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite