Nubaustas sistemingai degtinę vogęs vyras

Parašyta: 2013-11-12 | Kategorija: Teismas |

1Trakų rajono apylinkės teismas 2013 m. lapkričio 6 d. išnagrinėjo šešias administracinių teisės pažeidimų bylas, kuriose R. A. nubaudė už padarytas smulkias vagystes.

Išnagrinėjus administracinio teisės pažeidimo bylas teismas nustatė, kad R. A. laikotarpiu nuo 2013 m. spalio mėnesio 11 iki 18 dienos šešis kartus iš Semeliškių miestelyje esančios parduotuvės pavogė po butelį degtinės, kurių kaina svyravo nuo 17,99 litų iki 39,99 litų.

Skirdamas nuobaudas teismas atsižvelgė į tai, kad R. A. per vienerius metus jau buvo baustas už analogiškus teisės pažeidimus, be to anksčiau už sukčiavimą teistas R. A. smulkias vagystes padarė būdamas tik 2013-07-09 paleistas iš įkalinimo įstaigos atlikus bausmę, ką teismas įvertino kaip sistemingą visuomenėje nusistovėjusių elgesio taisyklių nepaisymą ir teisės aktų pažeidinėjimą. Įvertinus visa tai, už kiekvieną iš šešių padarytų administracinių teisės pažeidimų, numatytų Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 50 straipsnyje, teismas R. A. skyrė po griežčiausios rūšies administracinę nuobaudą – administracinį areštą dvidešimčiai parų.

Šie teismo nutarimai per 20 dienų gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui.

Darius KASPERSKIS,
Trakų rajono apylinkės teismo
teisėjo padėjėjas, atstovas spaudai


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite