Nuotolinis grendaviškių susitikimas su rajono valdžia

Parašyta: 2021-01-29 | Kategorija: Grendavė, Naujienos |

Nors šiandien visiems labiau rūpi sniego reikalai, manau, vis tiek reikėtų bent trumpai aptarti sausio 25 d. vykusį virtualų Grendavės seniūnijos gyventojų susitikimą su Trakų rajono savivaldybės atstovais.

Norėčiau pasidžiaugti, kad šį kartą buvo pakankamai nemažai dalyvaujančiųjų, ypač naudinga, kad dalyvavo savivaldybės darbuotojai, kurie galėjo konkrečiau atsakyti į iškilusius gyventojų klausimus. Bet kartu ir liūdina, kad kasmet gyventojai kelia tuos pačius klausimus, nes jų niekas nesprendžia.

Šį kartą beveik visus klausimus už gyventojus uždavė Trakų r. savivaldybės tarybos narys Antanas Nedzinskas, jam buvo nesudėtinga, tereikėjo tik peržiūrėti savo praėjusių metų straipsnį apie savivaldybės atstovų susitikimą su gyventojais. Tie patys klausimai jau užduodami bent kelerius metus iš eilės.

  • Vilkokšnio ežero paplūdimys. Jau pernai administracijos direktorius buvo pažadėjęs, kad bus skirta pinigų jo sutvarkymui. Neskyrė nei euro.
  • Valčių nuleidimo vieta. Kasmet tas pats klausimas, bet konkretaus atsakymo nėra.
  • Gatvių asfaltavimas. Mano nuomone, yra netikslinga baigti asfaltuoti Pamiškės gatvę, nes ji nėra būtina gyventojų susisiekimui. Grendavės seniūnija ne tik Grendavė, yra ir kitų kaimų, gatvių. Manau, galima surinkti gyventojų parašus, kad Pamiškės g. būtų pašalinta iš sąrašo.
  • Bendruomenės veikla. Užpernai ir pernai drauge su Vytautu Lekevičiumi dėjome visas pastangas, aukojome savo laiką ir t. t., kad būtų atkurta Bendruomenės veikla, bet paskutinę minutę Bendruomenės pirmininkė nusprendė, kad jokių dokumentų neduos ir neleido mums suorganizuoti Bendruomenės susirinkimo, todėl negalėjome atkurti Bendruomenės veiklos. Deja, labai liūdna. Karantinas 2020 m. iš dalies sugriovė planus įkurti naują Bendruomenę, taigi, manau, laikas tai padaryti šiemet.

Panašu, ir šiemet Grendavė negaus beveik jokio finansavimo savo viešų erdvių sutvarkymui, panašu, kad ji per maža atrodyti gražiai.

 

Rasa RADZEVIČIŪTĖ-SIRVYDĖ, Grendavės sen. gyventoja

Šaltinis – socialinio tinklo „Facebook“ grupė „Grendaviškiai“


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite