Nuteista moteris už viešą kurstymą smurtauti ir fiziškai susidoroti su netradicinės seksualinės orientacijos žmonėmis

Parašyta: 2014-05-02 | Kategorija: Teismas |

Trakų rajono apylinkės teismas baudžiamuoju įsakymu nuteisė A. J. už viešą kurstymą smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe dėl jų seksualinės orientacijos.
Išnagrinėjęs prokuroro pareiškimą ir ikiteisminio tyrimo metu surinktą medžiagą teismas nustatė, kad A. J., 2013 m. liepos 23 d. apie 15.08 val., namuose, esančiuose Elektrėnuose, iš savo kompiuterio, interneto tinklalapyje www.rytas.lt po straipsniu „Seksualinėms mažumoms leista šeštadienį žygiuoti Gedimino prospektu“ parašė komentarą, kuris viešai kurstė smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe dėl jų seksualinės orientacijos.
A. J. kalta dėl padaryto nusikaltimo prisipažino visiškai ir paaiškino, kad perskaičiusi straipsnį „Seksualinėms mažumoms leista šeštadienį žygiuoti Gedimino prospektu“ parašė komentarą iš pykčio, tik norėjo, kad būtų atkreiptas dėmesys į seksualinių mažumų nepadorų elgesį
Teismas, įvertinęs kaltinamosios asmenybę, jos padaryto nusikaltimo sunkumą ir tai, A. J. savo kaltę pripažino visiškai, o jos atsakomybę sunkinančių aplinkybių nenustatyta, skyrė jai 780 litų baudą.
Nesutikdama su bausmės paskyrimu teismo baudžiamuoju įsakymu A. J. per keturiolika dienų dar gali paduoti prašymą, reikalaudama surengti bylos nagrinėjimą teisme.

Irma Sanvaitytė,
Trakų rajono apylinkės teismo
teisėjo padėjėja, atstovė spaudai


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite