Onuškio biblioteka smagiai minėjo Šuns dieną

Parašyta: 2021-04-26 | Kategorija: Naujienos, Onuškis, Trakai |

Lietuvos kinologų draugijos iniciatyva nuo 2016 metų balandžio 24-ąją Lietuvoje minima Šuns diena. Ši diena skirta keisti visuomenės požiūrį į šunis, akcentuojant, kad meilė, visų pirma, reiškia atsakomybę. Prieš nuspręsdamas auginti šunį namuose, privalai suvokti, kad tampi už jį atsakingas – privalai juo rūpintis ir neišmesti į gatvę, kai įkyrės. Kiekvienas šuns šeimininkas privalo išmokyti savo augintinį tinkamai elgtis ir namuose, ir viešumoje, kad nekiltų aplinkinių pasipiktinimo.

Praėję metai daug ką pakeitė mūsų gyvenime. Daug ką naujai vertinome darbe, šeimose ir visame pasaulyje. Šunys tapo dar didesne vertybe. Su savo augintiniais net niūriausio karantino dienomis galėjome išeiti pasivaikščioti, sportuoti, bent iš tolo pabendrauti su kitais šunų mylėtojais. Šunys mums reiškė laisvę bei prisilietimo laimę. Šunys simbolizavo saugumą ir aktyvesnį gyvenimą.

Onuškio biblioteka, minėdama Šuns dieną, skelbė konkursą, kur visi norintys galėjo siųsti savo augintinių nuotraukų. Nuoširdžiausią ačiū sakau tiems, kas atsiuntėte. Užsukite į Onuškio biblioteką atsiimti skanėstų savo augintiniams. Smagių ir neužmirštamų akimirkų su savo augintiniais. Mylėkite ir rūpinkitės jais.

Inga Gackienė

Trakų viešosios bibliotekos Onuškio filialo vyr. bibliotekininkė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite