Pasveikino monsinjorą V. P. Rūką

Parašyta: 2014-05-16 | Kategorija: Bažnyčia, Naujienos, Savivaldybė |
Monsinjorą V. P. Rūką (trečias  iš dešinės) pasveikino rajono savivaldybės mero patarėja A. Virganavičiūtė(pirma iš dešinės) , administracijos direktorius R.Dūdys (antras iš dešinės) ir Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja K. Narkevič (ketvirta iš dešinės). Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Monsinjorą V. P. Rūką (trečias iš dešinės) pasveikino rajono savivaldybės mero patarėja A. Virganavičiūtė(pirma iš dešinės) , administracijos direktorius R.Dūdys (antras iš dešinės) ir Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja K. Narkevič (ketvirta iš dešinės). Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Su gėlėmis ir nuotaikingu karpinių paveikslu, kuriame pavaizduotas linksmas paukštelis medyje, gražaus gimtadienio proga pasveikintas monsinjoras Vytautas Pranciškus Rūkas.
Trakų garbės pilietį, savo ilgamete tarnyste žmonėms, kraštui ir Lietuvai daug nusipelniusį kunigą monsinjorą pasveikino rajono savivaldybės mero patarėja Audronė Virganavičiūtė, administracijos direktorius Rrenatas Dūdys, Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Karolina Narkevič.
Direktorius R. Dūdys monsinjorui Vytautui linkėjo sveikatos, skaidrios pavasario nuotaikos, gerų dienų. Tautodailininkės Ryšardos Kozubovskajos sukurtas paveiksliukas šiuos nuoširdžius linkėjimus ir atspindėjo: džiaugtis įstabia gamta ir gyvenimu, dalintis gerumu su kitais.

Trakų rajono
savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite