Pasveikinti rajono ugdymo įstaigų vadovai ir jų kolektyvai

Parašyta: 2022-12-30 | Kategorija: Gimnazija, Mokyklos, Savivaldybė, Trakai |

Gruodžio 28 dieną rajono savivaldybė pakvietė į susitikimą švietimo įstaigų vadovus aptarti, kas nuveikta ir kolegiškai, šiltai pabendrauti, pasitinkant Naujuosius metus. Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Baigiantis metams, atsigręžiame atgal, kad įvertintume įvykusius pokyčius ir laukiančius naujus darbus. Gruodžio 28 dieną rajono savivaldybė pakvietė į susitikimą švietimo įstaigų vadovus aptarti, kas nuveikta ir kolegiškai, šiltai pabendrauti, pasitinkant Naujuosius metus.    

Rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius, mero pavaduotojas Jonas Kietavičius, savivaldybės administracijos  direktorė Jolanta Abucevičienė, direktorės pavaduotoja Dovilė Daudaitė su rajono ugdymo įstaigų vadovais pasidalijo savo įžvalgomis.

Meras A. Šatevičius linkėjo jaustis tvirtu kumščiu, kai reikia priimti sprendimus ir iššūkius, palaikyti vieniems kitus ir siekti užsibrėžtų tikslų. Nuoširdžius žodžius švietimo įstaigų vadovams, jų kolektyvams tarė mero pavaduotojas J. Kietavičius, savivaldybės administracijos  direktorė J. Abucevičienė, direktorės pavaduotoja D. Daudaitė, Švietimo skyriaus vedėja Dalia Dzigienė.

Meras Andrius Šatevičius (antras iš dešinės), mero pavaduotojas Jonas Kietavičius (pirmas iš dešinės), savivaldybės administracijos  direktorė Jolanta Abucevičienė (antra iš kairės), direktorės pavaduotoja Dovilė Daudaitė(pirma iš kairės) su rajono ugdymo įstaigų vadovais pasidalijo savo įžvalgomis, pasitinkant Naujuosius metus. Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Iš ugdymo srities atstovų taip pat skambėjo šilti pasidalijimai gerais linkėjimais ir viltimis kūrybiškai dirbant, siekiant pozityvumo ir gerosios patirties.

Susirinkusius artėjančių Naujųjų metų proga pasveikino ir Trakų neįgaliųjų užimtumo centro lankytojai, merui įteikę simbolinį medaus korį, kaip skalsos, gerovės ženklą.

Trakų rajono savivaldybės informacija   

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite