Paūgėję, pailsėję vėl pasitinkame rugsėjį…

Parašyta: 2022-09-02 | Kategorija: Gimnazija, Jaunimas, Kultūra, Mokyklos, Onuškis, Seniūnijos, Trakai |

Onuškio Donato Malinausko gimnazijos bendruomenė naujus mokslo metus pradėjo šv. Mišiomis Onuškio Šv. apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčioje. Šv. Mišias aukojo ir visai gimnazijos bendruomenei prasmingų darbų linkėjo klebonas Algimantas Gaidukevičius.

Po šv. Mišių visi rinkosi į gimnazijos aktų salę. Susirinkusiuosius pasveikino  ir pirmokams dovanėles įteikė šventėje dalyvavusi Trakų rajono švietimo ir sporto skyriaus vedėja Dalia Dzigienė. Gimnazijos direktorė Rima Blikertienė sveikino su Mokslo ir žinių diena, dėkojo visiems tėveliams, atvedusiems savo vaikus į šią gimnaziją, mokinius ragino susikaupti, mokytis ir tikėti, kad beveik viską įmanoma dirbant pasiekti.

Gimnazijos bendruomenę sveikino ir mokinius rimtai žiūrėti į mokymąsi ragino Onuškio seniūnijos seniūnė Zita Aniulienė. Dvyliktokai linkėjo mokytojams įkvėpti rudenėjančio oro gūsį ir dar vienerius metus visus mokinius vesti į pažinimo šalį. Mokytoja Lina sulaukė 11 pirmokėlių, labai džiaugėsi mokinių pirmaisiais eilėraštukais.

Mokytojų rankose sužydo rudens gėlės. Atgijo koridoriai, klasės prisipildė vaikų šurmulio. Tegul nauji mokslo metai atneša visiems daugiau ramybės ir šviesos.

Onuškio Donato Malinausko bendruomenės informacija ir nuotraukos


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite