Paukščiai sugrįžta į namus

Parašyta: 2018-03-23 | Kategorija: Naujienos, Paluknys |

Tradiciškai, kaip ir kiekvienais metais, Paluknio „Medeinos“ gimnazijos jaunieji miško bičiuliai, vadovaujami būrelio vadovės Danutos Pansevič, kaimelio pušynėliuose iškėlė 12 inkilų, kuriuos pagamino ir padovanojo būrelio „Lukna“ bendramintis, Trakų rajono ūkininkas Vladyslav Kravčun.

Paluknio „Medeinos“ gimnazijos jauniesiems miško bičiuliams Trakų rajono ūkininkas Vladyslav Kravčun (antras iš dešinės) padovanojo 12 inkilų

Kabinant inkilus Vladyslav pastebėjo, kad inkilo sukalimas yra tik viena darbo dalis, antras, nemažiau svarbus uždavinys – teisingai jį iškelti. Jis paaiškino, kad inkilus medyje reikia tvirtinti taip, kad prie jų paukščiai galėtų laisvai priskristi.
Akcijos dalyvius šiltai sutiko Paluknio seniūnė Marija Golubovska, padėkodama jos dalyviams už prasmingą veiklą, kuri jau tapusi tradicija mūsų kaimelyje.
Mūsų veiklos rezultatas – subolavę inkilėliai, kviečiantys sugrįžti paukščius namo… Būrelio vadovė Danuta Pansevič padėkojo auklėtiniams už puikų darbą, juk per tokias akcijas vaikai skatinami tausoti gamtą, rūpintis gyvūnais.

Akcijos „Paukščiai sugrįžta į namus“ dalyviai

Inkilų tvirtinimas medyje

Danuta PANSEVIČ,
Paluknio „Medeinos“
gimnazijos mokytoja


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite