Pavasario sporto varžybos

Parašyta: 2022-04-04 | Kategorija: Naujienos, Sportas, Sveikata, Trakai |

Sulaukus pavasario, projekto dalyviai nusprendė jį pasitikti džiugiai, todėl nutarėme  šių metų kovo 30 d. VšĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centre suorganizuoti pavasario sporto varžybas, kuriose dalyvavo ne tik projekto dalyviai, bet ir Šiaulių žmonių su fizine negalia sporto klubo „Entuziastas“  nariai, taip pat žmonės su negalia iš Lentvario ir Naujosios Vilnios. Sveikinimo žodį tarė VšĮ TNUC direktorius Juozas Norinkevičius, palinkėdamas visiems sėkmės ir gerų emocijų.

Varžybų dalyviai savo jėgas išbandė šiose rungtyse: šaškės, smiginis, svorio laikymas ir „Sagos“, „Ledai“ . Svorio laikymo ir smiginio rungtys buvo skirstomos į vyrų ir moterų grupes.  Iš viso šiose varžybose sudalyvavo 26 asmenys. Žmonėms su negalia varžybos yra labai svarbios, nes  varžybų metu ugdoma savivertė, bendravimo įgūdžiai, sąmoningumas, siekiama aukštų rezultatų.

Pirmų vietų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais, antrų ir trečių vietų prizininkai – medaliais.

Atsiliepimas. Dėkoju už pakvietimą į varžybas ir labai nuoširdų ir jaukų priėmimą jose. Taip pat už ekskursiją ir skanų naminį pyragą. Ačiū ačiū ačiū !!!  Šiaulių NSK pirmininkas Mindaugas Bernotas.

Vėliau varžybų dalyviai keliavo į ekskursiją ir aplankė Užutrakio dvarą ir Angelų kalvą.

VšĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centras vykdo projektą “Neįgaliųjų sporto plėtros skatinimas ir meistriškumo didinimas“, kuris yra finansuojamas švietimo mokslo ir sporto ministerijos lėšomis.

VšĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centro

Taikomosios fizinės veiklos specialistė

Joana Kmieliauskienė

Organizatorių nuotraukos


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite