Popietė „Pabūkime ilgiau maži“ Dusmenų bibliotekoje

Parašyta: 2023-06-05 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Onuškis, Renginiai, Seniūnijos, Trakai |

Vaikai – maži stebuklai, užimantys didžiausią vietą širdyje! Laiminga vaikystė – tai dovana, kurią nusipelnė gauti kiekvienas vaikas, ir kiekvienas iš mūsų yra už tai atsakingas. Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga vaikams dovanojame šypsenas, juoką, nerūpestingumą, margaspalves pievas, praplaukiančius debesis, saulės spindulius, žvaigždžių žibėjimą, galimybę kurti, svajoti, bandyti, klysti, kartoti iš naujo ir, žinoma, tikėjimą stebuklais bei spalvotas atostogas.                          

Šią nuostabiai šiltą ir saulėtą birželio 1-ąją į Dusmenų biblioteką sugužėjo Onuškio Donato Malinausko gimnazijos pradinukai su savo mokytojomis. Popietei prasidėjus bibliotekininkė jiems priminė ir paragino juos dalyvauti akcijoje „Vasara su knyga“, jie taip pat buvo supažindinti su rengėjų užduotimis. Po sveikinimo žodžių jaunieji dalyviai sulaukė tikros staigmenos – atkeliavo pati Pepė Ilgakojinė. Mažieji klausėsi viešnios pasakojimo, kaip ji vieną ir paskutinį kartą savo gyvenime keliavo į mokyklą. O kadangi Pepei mokslai nerūpi, tai ji pakvietė visus pažaisti. Išmėginome įvairius žaidimus, vaikai pabuvo net detektyvais, ieškojo paslėptų lapelių su raidėmis, spalvino taikos balandžius. Pepė džiaugėsi sutikusi tiek daug draugų, todėl visiems dovanojo po širdelę, kurią pati ir nulipdė iš molio.

Ačiū Pepei. Kaip bebūtų smagu, bet šventė baigėsi. Dusmenų biblioteka dėkoja visiems dalyviams ir linki šiltos bei prasmingos vasaros.

Rima Voverytė,

Trakų viešosios bibliotekos Dusmenų padalinio vyr. bibliotekininkė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite