Prasideda virtuali kelionių mugė, kviečianti įsileisti keliones į savo namus

Parašyta: 2023-01-23 | Kategorija: Ekonomika, Kelionės, Naujienos, Trakai |

Asociatyvi Freepik.com nuotr.

Sausio 2330 dienomis keliautojai kviečiami į didžiausią ir tik kartą per metus vykstančią virtualią kelionių mugę „Vivattur“. Mugės šūkis skelbia „Įsileisk atostogas į savo namus“. Keliautojų laukia šimtai kelionių pasiūlymų, naudingų patarimų, netikėtų staigmenų ir nuolaidų.

Virtualią kelionių mugę organizuojančios Lietuvos turizmo asociacijos vykdomoji direktorė Milda Plepytė-Rainienė sako, kad virtuali mugė itin palengvina kelionių planavimą ir yra patraukli keliautojams.

„Keliautojai jau įprato įsigyti kelionių pasiūlymus internete. O virtuali kelionių mugė atveria plačias galimybes palyginti skirtingas keliones ir išsirinkti geriausiai lūkesčius atitinkantį variantą. Susipažinti su virtualios kelionių mugės pasiūlymais keliautojai gali jiems patogiu metu, nes mugė vyks visą savaitę. Be to, virtualioje kelionių mugėje laukia ir ypatingi pasiūlymai“, – sako M. Plepytė-Rainienė.

25 Lietuvos turizmo asociacijos nariai ir partneriai mugės metu pristato itin platų kelionių pasirinkimą. Čia yra ir tradicinių kelionių pasiūlymų, taip pat kelionių į egzotiškas šalis.

„Prie projekto prisijungė tiek didieji kelionių organizatoriai, tiek mažosios kelionių agentūros, tad tikime, kad kiekvienam keliautojui pavyks išsirinkti labiausiai jo lūkesčius atitinkantį kelionių pasiūlymą. Specialūs „Vivattur“ kelionių mugės pasiūlymai, nuolaidos bei konkursai skelbiami kiekvieno mugės dalyvio internetiniame puslapyje, o su visais mugės dalyviais galima susipažinti internetiniame puslapyje www.vivattur.lt“, – pristato M. Plepytė-Rainienė.

Pasak jos, idėja rengti kelionių mugę virtualioje erdvėje kilo atsižvelgiant į keliautojų įpročius ir poreikius.

„Senasis mugių formatas nebėra paklausus, tai rodo ir kasmet mažėjantys lankytojų srautai. Spartėjant skaitmenizacijai visose gyvenimo srityse, virtualios kelionių mugės jau tapo įprastos pasauliniu mastu ir geriausiai atitinka šiuolaikinių keliautojų poreikius. Naujoje realybėje itin svarbus patogumo aspektas, ne mažiau aktualu ir laiko sąnaudos“, – kalba Lietuvos turizmo asociacijos vykdomoji direktorė.

Sausio pabaigoje vykstanti mugė yra puikus būdas suplanuoti keliones ir gauti geriausius krypčių, viešbučių ir kainų pasiūlymus. Iš anksto renkantis keliones, yra galimybių sutaupyti net iki 25 proc.

Lietuvos turizmo asociacijos vadovė pabrėžia, kad „Vivattur“ neapsiribos tik kartą per metus organizuojama virtualia kelionių muge. Šis Lietuvos turizmo asociacijos projektas bus tęstinis ir kvies turizmo sektoriaus atstovus į kitus renginius, kuriais skatins turizmo sektoriaus plėtrą, darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, kompetencijų ugdymą, žinių atnaujinimą.

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite