Pristatytas Aukštadvario vaikų dienos centro „Navininkai“ ir užsienio partnerių projektas

Parašyta: 2023-03-02 | Kategorija: Aukštadvaris, Jaunimas, Seniūnijos, Trakai |

Susitikimo dalyviai iš Lietuvos ir Danijos aptarė bendrai plėtojamą projektą

Lietuvos demokratiškumo ugdymo kolegija kartu su Europos piliečių forumu Trakų rajono savivaldybėje pristatė programą „Youth4Change“, kurios tikslas – skatinti jaunimo aktyvumą bendruomenėje ir dalyvavimą sprendžiant bendruomenės problemas.

Šio projekto vykdymui pritaria Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos Profesinio tobulinimo instituto specialistai, kurie pasidalino savo ekspertine patirtimi.

Susitikime dalyvavę svečiai iš Danijos Europos piliečių forumo atstovai Bent Noerby Bonde ir  Roger Castale, Lietuvos demokratiškumo ugdymo kolegijos direktorė dr. Eglė Celiešienė, Aukštadvario vaikų dienos centro „Navininkai“ darbuotojai su rajono savivaldybės meru Andriumi Šatevičiumi, vicemeru Jonu Kietavičiumi pasidalijo mintimis apie projektą, jo reikšmę jaunimui.

Projekto dalis – Aukštadvario vaikų dienos centro „Navininkai“ jaunimo atstovavimo stiprinimas. Vaikų dienos centras yra labai svarbus vaikų ir jaunimo mokymo ir vystymosi procese.  Projektas yra puiki galimybė jaunimui įgyti lyderystės įgūdžių, dalytis patirtimi ir prisidėti prie savo bendruomenės gerovės.

„Šios programos tikslas – ne tik skatinti jaunimą aktyviau dalyvauti bendruomenės veikloje, bet ir paruošti jį ateities iššūkiams. Jaunimas, kaip būsima bendruomenės dalis, turi galimybę dalyvauti rengiant ir įgyvendinant iniciatyvas, kurių tikslas – gerinti savo aplinką. Tokie projektai skatina jaunimą būti atsakingais piliečiais ir dalyvauti sprendžiant kylančias problemas, skatina jų kūrybiškumą ir inovacijas“, – sakė Lietuvos demokratiškumo ugdymo kolegijos direktorė dr.  Eglė Celiešienė

Programa „Youth4Change“ taip pat suteikia jaunimui galimybę susipažinti su kitais bendruomenės nariais, išmokti bendradarbiauti ir bendrauti su skirtingomis grupėmis, ir kartu kurti efektyvius sprendimus. Dėmesys Aukštadvario vaikų dienos centro „Navininkai“ jaunimo atstovavimo stiprinimui parodo, kad ši programa siekia remti ir didinti jaunimo dalyvavimą sprendžiant konkrečias problemas.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite