Rajono vadovai pasveikino medikus

Parašyta: 2021-04-30 | Kategorija: Aukštadvaris, Dusmenys, Grendavė, Lentvaris, Naujienos, Onuškis, Paluknys, Rūdiškės, Savivaldybė, Senieji Trakai, Tiltai, Trakai |

Balandžio 27-ąją, Medicinos darbuotojų dieną, rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė ir administracijos direktorius Andrius Šatevičius aplankė visas rajono medicinos įstaigas.

Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė (pirma iš kairės) ir savivaldybės administracijos direktorius Andrius Šatevičius (pirmas iš dešinės) su profesine švente pasveikino Onuškio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės darbuotojus

Jose dirba apie 400 rajono medicinos darbuotojų. Pastaraisiais metais medikai dėl COVID-19 pandemijos patiria nemažai  sunkumų, tačiau juos įveikia atkakliu darbu, kaskart stebindami profesionalumu, pasišventimu savo profesijai.

Šventės proga medikams linkėjo ištvermės, sveikatos, įveikiant pandemijos iššūkius, dėkojo už pasiaukojamą darbą gydant ir skiepijant gyventojus. Medikams buvo padovanotos gėlių puokštės ir šimtalapiai, o svarbiausia – išreikšta daug nuoširdumo, dėkingumo ir supratingumo.

Simboliška, kad dovanų gavo ir patys – Aukštadvario PSPC direktorės Jurgos Dūdienės origamio būdu išlankstytų spalvingų gervių. Tai vilties ir tikėjimo simbolis, kad viskas bus gerai!

 

Trakų rajono savivaldybės informacija

Sigitos Nemeikaitės  nuotr.

 

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite