Rugsėjį startuoja „Auksinis protas“

Parašyta: 2023-08-30 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Renginiai, Trakai |

Rugsėjį Trakų viešoji biblioteka kviečia pasitikti pasikraunant žinių ir priimant naujus iššūkius – nuo rugsėjo 5 dienos sugrįžta žaidimas „Auksinis protas“. XX sezone susitiksime ir vėl antradienių vakarais, 19 valandą. Gruodžio 5-ąją planuojamas paskutinis šio sezono žaidimas. Taigi, iš viso laukia 14 smagių žaidimo vakarų.

Žaidimo taisyklės nesikeičia. Kassavaitiniuose žaidimuose bus 54 klausimai penkiuose turuose. Įprasto klausimo vertė – 2 taškai, o bonus klausimo vertė – 3 taškai (bonusai ir toliau bus I, II, IV ir V turuose).

Žaidimas vyks ne tik Trakuose, bet ir kituose Lietuvos ir net Anglijos miestuose. Taigi, užsiregistravusios komandos turės galimybę pasivaržyti ir tarp savęs, ir tarptautiniu mastu. Išlieka galimybė patekti ir į televizinį „Auksinio proto“ žaidimą.

Kaip dalyvauti protmūšyje?

  • Suburti komandą, kurią gali sudaryti nuo 2 iki 9 asmenų;
  • Sugalvoti savo komandos pavadinimą ir išsirinkti kapitoną;
  • Kapitonas turi užregistruoti komandą į gyvus žaidimus bibliotekoje: el. p. a.narbutiene@trakubiblioteka.lt arba tel. (8 528) 55 461;
  • Nuo rugsėjo 5 d. kiekvieną antradienį 19 val. ateiti į gyvus žaidimus ir dvi valandas smagiai praleisti bendraminčių kompanijoje sveikai varžantis ir demonstruojant savo išmintį.

Jei aplink nerasite daugiau susidomėjusių žaidimu, nenusiminkite. Dalyvauti žaidime norinčius pavienius asmenis prijungsime prie susidariusių komandų.

Paskutinio žaidimo bibliotekoje metu geriausiai sužaidusi komanda bus apdovanota prizais, o kitų komandų nariai – simbolinėmis dovanėlėmis.

Iki greito pasimatymo!

Akvilė Narbutienė,

Trakų viešosios bibliotekos vyr. bibliografė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite