„Samsung“ telefonas vaikui: į ką atkreipti dėmesį?

Parašyta: 2022-11-14 | Kategorija: Namai, Naujienos, Skelbimai, Trakai |

Mažieji telefonų naudotojai labai mėgsta fotografuoti, filmuoti, kurti filmukus ir atlikti kitus veiksmus su nuotraukomis bei filmuota medžiaga, taip pat žaisti žaidimus. Todėl jiems puikiai tiks puikiomis kameros savybėmis pasižymintys Samsung telefonai. Ką tikslinga įvertinti, renkant telefoną vaikui?

Baterijos tarnavimo laikas

Prioritetą teikite įrenginiams, kurie išsiskiria ilgesniu baterijos tarnavimo laiku. Sutikite, vaikai mėgsta telefone žaisti, o tai gana sparčiai sekina bateriją, todėl prireikus su vaiku susisiekti galite neprisiskambinti. Štai kodėl svarbi kuo ilgiau veikianti baterija. Pastaroji neturėtų būti mažesnės talpos nei 3 500 mAh.

Atsparumas

Kuo didesnis atsparumas dulkėms bei kitiems nešvarumams, o taip pat ir drėgmei, tuo bus geresnis modelis vaikui. Juk jie – o ypač mažesni – ne visuomet atsakingai saugo telefonus, tad jie gali ir po lietumi patekti ir ten, kur nėra itin sterilu.

Saugesnis ekranas

Ką tai reiškia? Žinome, jog mėlyna ekranų šviesa yra žalinga, juo labiau vaikų akims. Ji vargina, lemia akių įtampą, o tai ilgainiui gali tapti regėjimo silpnėjimo priežastimi. Todėl prioritetą teikite tiems modeliams, kurie turi mėlynos šviesos pašalinimo funkciją.

Galimas variantas

Neretai tėveliai pasidomi, į ką atkreipti dėmesį renkantis telefoną vaikui, tačiau realiai tą informaciją pritaikyti gali būti nelengva. Taigi pateikiame vieną pasiūlymą – modelį, kuris bus tikrai geras sprendimas mažajam naudotojui. Tai – Samsung Galaxy A53 5G, išsiskiriantis puikiu koloritu, ryškumu, galia ir draugiškumu akims. Greičiausiai, dažnam kyla klausimas, kiek toks vaikui puikiai tinkantis išmanusis telefonas kainuoja. Galime pabrėžti, jog Samsung telefonų kainos tikrai yra gana patrauklios, vertinant jų teikiamų galimybių kontekste. Minėtas Samsung modelis gali kainuoti apie 450 eurų arba dar mažiau, jei pirksite su akcija.

PR


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite